Ürün Kodu: EZCV250H4080
46.776,60 TL
19.026,53 TL
%59
Daha Fazla Termik Manyetik Şalter
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ürün Özellikleri
Ürün serisi
EasyPact
Ürün ya da bileşen tipi
Devre kesici
Ürün grubu
Easypact EZCV250H
Devre kesici adı
Easypact EZCV250H
Cihaz uygulaması
Dağıtım
Kutup tanımı
4P
Korumalı kutup açıklaması
3t
Şebeke tipi
AC
Şebeke frekansı
50/60 Hz
[In] nominal akım
250 A -de 40 °C
[Ui] nominal yalıtım voltajı
440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı
6 kV 'e uygunIEC 60947-2
[Ue] nominal çalışma voltajı
Derece kodu
H
Kesme kapasitesi
100 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
25 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
36 kA Icu -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi
12,5 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
18 kA -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
Yalıtıma uygunluk
Evet 'e uygunIEC 60947-2
Kullanım kategorisi
Kategori A
Açma birimi adı
TM-D
Açma birimi teknolojisi
Termik Manyetik
Açma birimi derecesi
80 A -de 40 °C
Koruma türü
Toprak kaçağı koruma
Aşırı yük koruması
Kısa devre koruması
Aşırı yük koruması
Kısa devre koruması
Kirletme derecesi
3 'e uygunIEC 60947
Tamamlayıcı Özellikler
Kontrol tipi
Geçiş
Montaj Tipi
Sabit
Montaj desteği
Arka plaka
Üst bağlantı
Ön
Aşağı bağlantı
Ön
Mekanik dayanıklılık
10000 cycles
Elektrik dayanıklılığı
Kategori A: 5000 cycles 415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
Bağlantı aralığı
35 mm
Cihaz üzerii sinyalizasyon
Pozitif kontak göstergesi
Nötr koruma ayarı
Korumasız
Toprak kaçağı koruması
Var
Yükseklik
165 mm
Genişlik
140 mm
Derinlik
68 mm