Schneider EZC250H3200, 200 Amper, 36 kA, 3 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC250H, TM200D Korumalı - 1
Schneider
Schneider EZC250H3200, 200 Amper, 36 kA, 3 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC250H, TM200D Korumalı
Ürün Kodu: EZC250H3200
17.421,57 TL
korumalı kutup açıklaması3t
Şebeke tipiAC
DC
Şebeke frekansı50/60 Hz
[In] nominal akım200 A -de 40 °C
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunIEC 60947-2
[Ue] nominal çalışma voltajı550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
250 V DC 'e uygunIEC 60947-2
derece koduH
kesme kapasitesi10 kA Icu -de 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
25 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
30 kA Icu -de 125 V DC 1P 'e uygunIEC 60947-2
30 kA Icu -de 250 V DC 2P 'e uygunIEC 60947-2
36 kA Icu -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi5 kA -de 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
15 kA -de 125 V DC 'e uygunIEC 60947-2
15 kA -de 250 V DC 'e uygunIEC 60947-2
18 kA -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
18 kA -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
12,5 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
açma birimi derecesi200 A -de 50 °C
Koruma türüAşırı yük koruması
Kısa devre koruması
Mekanik dayanıklılık10000 cycles
elektrik dayanıklılığıKategori A: 5000 cycles 415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
bağlantı aralığı35 mm
toprak kaçağı korumasıYok
Yükseklik165 mm
Genişlik105 mm
Derinlik60 mm
Ortam
StandartlarEN/IEC 60947-1
GB/T 14048.2
IK koruma derecesiIK07 'e uygunIEC 62262
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-35…85 °C