Schneider EZC250H3125, 125 Amper, 36 kA, 3 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC250H, TM125D Korumalı - 1
Schneider
Schneider EZC250H3125, 125 Amper, 36 kA, 3 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC250H, TM125D Korumalı
Ürün Kodu: EZC250H3125
11.805,83 TL
4.787,74 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiEasyPact
Ürün ya da bileşen tipiDevre kesici
Ürün grubuEasypact EZC250H
devre kesici adıEasypact EZC250H
cihaz uygulamasıDağıtım
Kutup tanımı3P
korumalı kutup açıklaması3t
Şebeke tipiDC
AC
Şebeke frekansı50/60 Hz
[In] nominal akım125 A -de 40 °C
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunIEC 60947-2
[Ue] nominal çalışma voltajı550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
250 V DC 'e uygunIEC 60947-2
derece koduH
kesme kapasitesi10 kA Icu -de 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
25 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
30 kA Icu -de 125 V DC 1P 'e uygunIEC 60947-2
30 kA Icu -de 250 V DC 2P 'e uygunIEC 60947-2
36 kA Icu -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
36 kA Icu -de 400...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
85 kA Icu -de 110...130 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
85 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi5 kA -de 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
15 kA -de 125 V DC 'e uygunIEC 60947-2
15 kA -de 250 V DC 'e uygunIEC 60947-2
18 kA -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
18 kA -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
12,5 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
42,5 kA -de 110/130 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
42,5 kA -de 220/230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
yalıtıma uygunlukEvet 'e uygunIEC 60947-2
kullanım kategorisiKategori A
açma birimi adıTM-D
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
açma birimi derecesi125 A -de 50 °C
Koruma türüKısa devre koruması
Aşırı yük koruması
kirletme derecesi3 'e uygunIEC 60664-1
3 'e uygunIEC 947-1
Tamamlayıcı
Kontrol tipiGeçiş
Montaj TipiSabit
montaj desteğiArka plaka
üst bağlantıÖn
aşağı bağlantıÖn
Mekanik dayanıklılık10000 cycles
elektrik dayanıklılığıKategori A: 5000 cycles 415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
bağlantı aralığı35 mm
Cihaz üzerii sinyalizasyonPozitif kontak göstergesi
nötr koruma ayarıKorumasız
toprak kaçağı korumasıYok
Yükseklik165 mm
Genişlik105 mm
Derinlik60 mm
Ortam
StandartlarGB/T 14048.2
EN/IEC 60947-2
JIS C8201-2-2
EN/IEC 60947-1
IP koruma derecesiIP20 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK07 'e uygunIEC 62262
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-35…85 °C