Schneider EZC100H3100, 100 Amper, 30 kA, 3 Kutuplu, Kompakt Şalter, EZC100H, TM100D Korumalı
Ürün Kodu: EZC100H3100
Daha Fazla Termik Manyetik Şalter
| Ürün serisi | EasyPact |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Devre kesici |
| Ürün grubu | Easypact EZC100H |
| devre kesici adı | Easypact EZC100H |
| cihaz uygulaması | Dağıtım |
| Kutup tanımı | 3P |
| korumalı kutup açıklaması | 3t |
| Şebeke tipi | DC AC |
| Şebeke frekansı | 50/60 Hz |
| [In] nominal akım | 100 A -de 40 °C |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 250 V DC 'e uygunIEC 60947-2 |
| derece kodu | H |
| kesme kapasitesi | 10 kA Icu -de 125 V DC 1P 'e uygunIEC 60947-2 10 kA Icu -de 250 V DC 2P 'e uygunIEC 60947-2 10 kA Icu -de 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 110...130 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 20 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 30 kA Icu -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 30 kA Icu -de 400...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi | 15 kA -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 5 kA -de 125 V DC 'e uygunIEC 60947-2 5 kA -de 250 V DC 'e uygunIEC 60947-2 50 kA -de 110/130 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA -de 220/230/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 5 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 2,5 kA -de 550 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 7,5 kA -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| yalıtıma uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60947-2 |
| kullanım kategorisi | Kategori A |
| açma birimi adı | TM-D |
| açma birimi teknolojisi | Termik Manyetik |
| açma birimi derecesi | 100 A -de 50 °C |
| Koruma türü | Kısa devre koruması Aşırı yük koruması |
| kirletme derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 3 'e uygunIEC 947-1 |
| Kontrol tipi | Geçiş |
|---|---|
| Montaj Tipi | Sabit |
| montaj desteği | Arka plaka |
| üst bağlantı | Ön |
| aşağı bağlantı | Ön |
| Mekanik dayanıklılık | 8500 cycles |
| elektrik dayanıklılığı | Kategori A: 1500 cycles 415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| bağlantı aralığı | 25 mm |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | Pozitif kontak göstergesi |
| nötr koruma ayarı | Korumasız |
| toprak kaçağı koruması | Yok |
| Yükseklik | 130 mm |
| Genişlik | 75 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| Standartlar | GB/T 14048.2 JIS C8201-2-2 EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-2 |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| IK koruma derecesi | IK07 'e uygunIEC 62262 |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama ortam koşulları | -35…85 °C |