Schneider Electric PKY32F734, Eğik Makina Prizi, 4x32 Amper, Trifaze, 3P+T, IP67, Hızlı bağlantı - 1
Schneider
Schneider Electric PKY32F734, Eğik Makina Prizi, 4x32 Amper, Trifaze, 3P+T, IP67, Hızlı bağlantı
Ürün Kodu: PKY32F734
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiSoket
Ürün grubuPratiKa soket
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı3P + E
Tamamlayıcı
Montaj TipiPanel montajlı
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiAçılı
Nominal akım (Ir)32 A
bağlantılar - terminallerHızlı bağlantı
kablo kesiti2,5…10 mm²
Ürün ağırlığı0,256 kg
taban boyutu90 x 100 mm
Yükseklik100 mm
Genişlik95 mm
Derinlik118 mm
Ortam
StandartlarIEC 60309-1
IEC 60309-2
IP koruma derecesiIP67 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK08 'e uygunEN 62262
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )