Ürün Kodu: EZC630H3600N
5.400,00 TL
Daha Fazla Termik Manyetik Şalter
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Ürün serisi | EasyPact |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Devre kesici |
| Ürün grubu | Easypact EZC630H |
| devre kesici adı | Easypact EZC630H |
| cihaz uygulaması | Dağıtım |
| Kutup tanımı | 3P |
| korumalı kutup açıklaması | 3t |
| Şebeke tipi | DC AC |
| Şebeke frekansı | 50/60 Hz |
| [In] nominal akım | 630 A -de 40 °C |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 250 V DC 'e uygunIEC 60947-2 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| derece kodu | H |
| kesme kapasitesi | 50 kA Icu -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 70 kA Icu -de 220/230 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA Icu -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| [Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi | 25 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 70 kA -de 220/230 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA -de 380 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA -de 400/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| yalıtıma uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60947-2 |
| kullanım kategorisi | Kategori A |
| açma birimi adı | TM-D |
| açma birimi teknolojisi | Termik Manyetik |
| açma birimi derecesi | 600 A -de 50 °C |
| Koruma türü | Kısa devre koruması Aşırı yük koruması |
| kirletme derecesi | 3 'e uygunIEC 60947 |
| Kontrol tipi | Geçiş |
|---|---|
| Montaj Tipi | Sabit |
| montaj desteği | Arka plaka |
| üst bağlantı | Ön |
| aşağı bağlantı | Ön |
| Mekanik dayanıklılık | 10000 cycles |
| elektrik dayanıklılığı | Kategori A: 3000 cycles 415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| bağlantı aralığı | 45 mm |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | Pozitif kontak göstergesi |
| kontak konum göstergesi | Evet |
| manyetik açma akımı | 4000 A |
| nötr koruma ayarı | Korumasız |
| uzun süreli açma ayar tipi lr | Sabit |
| uzun süreli gecikme ayarı tipi | Sabit |
| toprak kaçağı koruması | Yok |
| Yükseklik | 255 mm |
| Genişlik | 185 mm |
| Derinlik | 140 mm |
| Ürün ağırlığı | 6,4 kg |
| Set başına Miktar | 1 parça |
| renk | Siyah |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 GB/T 14048.2 JIS C8201-2-2 EN/IEC 60947-1 |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| IK koruma derecesi | IK07 'e uygunEN 50102 |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama ortam koşulları | -35…85 °C |