Schneider Electric PKY32F434, Eğik Makina Prizi, 4x32 Amper, Trifaze, 3P+T, IP44, Hızlı bağlantı - 1
Schneider
Schneider Electric PKY32F434, Eğik Makina Prizi, 4x32 Amper, Trifaze, 3P+T, IP44, Hızlı bağlantı
Ürün Kodu: PKY32F434
1.678,34 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiSoket
Ürün grubuPratiKa soket
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı3P + E
Şebeke tipiAC
çıkış standardıEndüstriyel
Tamamlayıcı
Montaj TipiPanel montajlı
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiAçılı
Nominal akım (Ir)32 A
Nominal işletme gerilimi (Ue)380...415 V
Şebeke frekansı50/60 Hz
toprak pabucu saat yönü konumu6 h
fiş, soket malzemesiMuhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri
kontak malzemesiBilezikler: pirinç
bağlantılar - terminallerHızlı bağlantı
kablo kesiti2,5…10 mm²
Ürün ağırlığı0,238 kg
taban boyutu90 x 100 mm
Yükseklik100 mm
Genişlik90 mm
Derinlik117 mm
renkGri (RAL 7035)
gerilim rengiKırmızı
Ortam
StandartlarIEC 60309-2
IEC 60309-1
IP koruma derecesiIP44 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK08 'e uygunEN 62262
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )