Schneider Electric PKF32W423, Duvar Prizi, 3x32 Amper, Monofaze, 2P+T, IP44, Vidalı Bağlantı - 1
Schneider
Schneider Electric PKF32W423, Duvar Prizi, 3x32 Amper, Monofaze, 2P+T, IP44, Vidalı Bağlantı
Ürün Kodu: PKF32W423
1.697,49 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiSoket
Ürün grubuPratiKa soket
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı2P + E
Şebeke tipiAC
çıkış standardıEndüstriyel
Tamamlayıcı
Montaj TipiDuvara monte
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiAçılı
Nominal akım (Ir)32 A
Nominal işletme gerilimi (Ue)200...250 V
Şebeke frekansı50/60 Hz
toprak pabucu saat yönü konumu6 h
fiş, soket malzemesiMuhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri
kontak malzemesiBilezikler: pirinç
bağlantılar - terminallerTutucu vidalar
kablo kesiti2,5…10 mm²
kablo dış çapı21 mm
diş tipiM25
Ürün ağırlığı0,28 kg
Yükseklik160 mm
Genişlik90 mm
Derinlik119 mm
renkGri (RAL 7035)
gerilim rengiMavi
Ortam
StandartlarIEC 60309-2
IEC 60309-1
IP koruma derecesiIP44 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK08 'e uygunEN 62262
yangına dayanıklılık750 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )
-25…40 °C