Schneider Electric LXM32CD72N4, Lexium - servo sürücü - Lexium 32 - trifaze besleme gerilimi 208/480V - 7 kW
Ürün Kodu: LXM32CD72N4
159.602,02 TL
Daha Fazla Servo Sistemler
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Ürün serisi | Lexium 32 |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Hareket servo sürücü |
| Ürün grubu | LXM32C |
| sürücü biçimi | Kitap |
| fazların ağ sayısı | Trifaze |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 200...240 V - 15...10 % 380...480 V - 15...10 % |
| besleme gerilimi limitleri | 323…528 V 170…264 V |
| besleme frekansı | 50/60 Hz - 5...5 % |
| Şebeke frekansı | 47,5...63 Hz |
| EMC filtresi | Entegre |
| sürekli çıkış akımı | 24 A -de 8 kHz |
| çıkış akımı 3s tepe | 72 A için 5 s |
| maximum continuous power | 6500 W -de 230 V 13000 W -de 400 V |
| nominal güç | 5 kW -de 230 V 8 kHz 7 kW -de 400 V 8 kHz |
| hat akımı | 23,5 A, THDI 43 % -de 380 V, harici hat bobini ile 'in1 mH 19,5 A, THDI 55 % -de 480 V, harici hat bobini ile 'in1 mH 14,6 A, THDI 129 % -de 480 V, hat bobini olmadan 21,9 A, THDI 124 % -de 380 V, hat bobini olmadan |
| anahtarlama frekansı | 8 kHz |
|---|---|
| aşırı gerilim kategorisi | III |
| maximum leakage current | 30 mA |
| çıkış gerilimi | <= güç besleme gerilimi |
| elektrik yalıtımı | Güç ve kontrol arasında |
| kablonun tipi | Tek damar IEC kablosu 50 °C) bakır 90 °C XLPE/EPR |
| elektrikli bağlantı | Terminal, kelepçeleme kapasitesi: 3 mm², AWG 12 (CN8) Terminal, kelepçeleme kapasitesi: 5 mm², AWG 10 (CN1) Terminal, kelepçeleme kapasitesi: 5 mm², AWG 10 (CN10) |
| sıkma torku | CN8: 0,5 N.m CN1: 0,7 N.m CN10: 0,7 N.m |
| Dijital giriş sayısı | 2 güvenlik ayrık giriş(ler) 6 lojik ayrık giriş(ler) |
| Dijital giriş tipi | Lojik (DI terminaller) Güvenlik (STO_A grubu, STO_B grubu terminaller) |
| örnekleme süresi | ANA1+/ANA1-, ANA2+/ANA2-: 0,25 ms analog DI: 0,25 ms gizli |
| Dijital giriş gerilimi | 24 V DC için lojik 24 V DC için güvenlik |
| Dijital giriş lojiği | Pozitif (STO_A grubu, STO_B grubu) 0 Durumunda: < 5 V 1 Durumunda: > 15 V 'e uygunEN/IEC 61131-2 tip 1 Pozitif (DI) 0 Durumunda: > 19 V 1 Durumunda: < 9 V 'e uygunEN/IEC 61131-2 tip 1 Pozitif veya negatif (DI) 0 Durumunda: < 5 V 1 Durumunda: > 15 V 'e uygunEN/IEC 61131-2 tip 1 |
| yanıt süresi | <= 5 ms STO_A grubu, STO_B grubu |
| Dijital çıkış sayısı | 5 |
| Dijital çıkış tipi | Lojik çikislar (DO)24 V DC |
| Dijital çıkış gerilimi | <= 30 V DC |
| Dijital çıkış lojiği | Pozitif veya negatif (DO) 'e uygunEN/IEC 61131-2 |
| kontak sıçrama süresi | <= 1 ms için STO_A grubu, STO_B grubu 0,25 µs...1,5 ms için DI |
| frenleme akımı | 50 mA |
| analog giriş sayısı | 2 |
| çıkışta yanıt süresi | 250 µs (DO) için gizli çikislar |
| mutlak doğruluk hatası | < +/- % 0,5 |
| doğrusallık hatası | < +/- % 0,1 |
| analog giriş tipi | ANA1+/ANA1-, ANA2+/ANA2- analog giriş: diferansiyel +/- 10 V, empedans: >= 20 Ohm, çözünürlük: 14 bit |
| kontrol sinyali tipi | Servo motor enkoder geri beslemesi Darbeli çıkış (PTO) RS422 <500 kHz <100 m Darbe/yön (P/D), A/B, CW/CCW 5 V, 24 V bağlantı (açık kollektör) <10 kHz <1 m Darbe/yön (P/D), A/B, CW/CCW 5 V, 24 V bağlantı (itme-çekme) <200 kHz <10 m Darbe/yön (P/D), A/B, CW/CCW RS422 <1000 kHz <100 m |
| koruma tipi | Ters polariteye karşı: giriş sinyali Kısa devrelere karşı: çıkış sinyali |
| güvenlik fonksiyonu | STO (güvenli tork kapatma), entegre |
| güvenlik seviyesi | SIL 3 'e uygunEN/IEC 61508 PL = e 'e uygunISO 13849-1 |
| haberleşme arayüzü | Modbus, entegre |
| konnektörün tipi | RJ45 (CN7 etiketli) için Modbus |
| commissioning port | 2 telli RS485 çoklu priz için Modbus |
| iletim hızı | 9600, 19200, 38400 bps veriyolu uzunlugu için 40 m için Modbus |
| adreslerin sayısı | 1…247 için Modbus |
| durum LED'i | 1 LED (kırmızı) servo sürücü gerilimi |
| sinyalleme fonksiyonu | Hataların ekranı 7 segment |
| İşaretleme | CE |
| Çalışma konumu | Dikey +/- 10 derece |
| ürün uyumluluğu | Servo motor BMH (140 mm, 2 motor yigini) Servo motor BMH (140 mm, 3 motor yigini) Servo motor BMH (190 mm, 1 motor yigini) Servo motor BMH (190 mm, 2 motor yigini) Servo motor BMH (190 mm, 3 motor yigini) Servo motor BMH (205 mm, 3 motor yigini) Servo motor BSH (140 mm, 2 motor yigini) Servo motor BSH (140 mm, 3 motor yigini) Servo motor BSH (140 mm, 4 motor yigini) |
| Genişlik | 108 mm |
| Yükseklik | 270 mm |
| Derinlik | 237 mm |
| Ürün ağırlığı | 4,8 kg |
| Standartlar | EN/IEC 61800-5-1 EN/IEC 61800-3 |
| Ürün sertifikaları | UL TÜV CSA |
| IP koruma derecesi | IP20 'e uygunEN/IEC 60529 IP20 'e uygunEN/IEC 61800-5-1 |
| titreşim direnci | 1 gn (f= 13…150 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 1,5 mm tepeden tepeye (f= 3…13 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 |
| darbe dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60028-2-27 |
| kirletme derecesi | 2 'e uygunEN/IEC 61800-5-1 |
| çevresel özellik | Sınıf 3C1 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| bağıl nem | Sınıf 3K3 (% 5 - 85) yoğuşmasız 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…50 °C 'e uygunUL |
| Depolama ortam koşulları | -25…70 °C |