Schneider Electric LV432403, devre kesici Compact NSX400N - 400 A - 3 kutup - açma birimi olmadan - 1
Schneider
Schneider Electric LV432403, devre kesici Compact NSX400N - 400 A - 3 kutup - açma birimi olmadan
Ürün Kodu: LV432403
5.173,22 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriCompact
Ürün serisiComPact NSX400...630
Ürün grubuNSX400N
Ürün ya da bileşen tipiTemel çerçeve
cihaz uygulamasıDağıtım
devre kesici adıCompact NSX400N
Number of poles3P
[In] nominal akım400 A -de 40 °C
[Ue] nominal çalışma voltajı690 V AC 50/60 Hz
Şebeke tipiAC
Şebeke frekansı50/60 Hz
yalıtıma uygunlukEvet 'e uygunEN/IEC 60947-2
kullanım kategorisiKategori A
[Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity85 kA -de 240 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 508
22 kA Icu -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
85 kA Icu -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
10 kA Icu -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA -de 480 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 508
50 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
30 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
20 kA -de 600 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 508
42 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
Performance levelN 50 kA 415 V AC
Kontrol tipiGeçiş
Montaj TipiSabit
Tamamlayıcı
[Ui] nominal yalıtım voltajı800 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı8 kV 'e uygunIEC 60947-2
[Ics] rated service short-circuit breaking capacity11 kA -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
85 kA -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
10 kA -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
50 kA -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
30 kA -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
42 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
mekanik dayanıklılık15000 cycles 'e uygunIEC 60947-2
elektrik dayanıklılığı12000 cycles 440 V AC 50/60 Hz In/2 'e uygunIEC 60947-2
3000 cycles 690 V AC 50/60 Hz In 'e uygunIEC 60947-2
6000 cycles 440 V AC 50/60 Hz In 'e uygunIEC 60947-2
6000 cycles 690 V AC 50/60 Hz In/2 'e uygunIEC 60947-2
montaj desteğiArka plaka
üst bağlantıÖn
aşağı bağlantıÖn
bağlantı aralığı45 mm
Koruma türüKoruma olmadan
Width (W)140 mm
Height (H)255 mm
Depth (D)110 mm
Ortam
StandartlarEN/IEC 60947-2
UL 508
Ürün sertifikalarıCSA
UL
kirletme derecesi3 'e uygunIEC 60664-1
IP koruma derecesiIP40 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK07 'e uygunIEC 62262
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-50…85 °C