Schneider Electric A9F74410, 10 Amper, 4 Fazlı, C Tipi, Otomatik Sigorta, 6 kA - 1
Schneider
Schneider Electric A9F74410, 10 Amper, 4 Fazlı, C Tipi, Otomatik Sigorta, 6 kA
Ürün Kodu: A9F74410
3.286,49 TL
1.579,96 TL
Daha Fazla Sigorta
Adet
Ürün grubuIC60N
Kutup tanımı4P
korumalı kutupların sayısı4
[In] nominal akım10 A
Şebeke tipiDC
AC
açma birimi teknolojisiTermik Manyetik
eğim koduC
kesme kapasitesi6000 A Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60898-1
36 kA Icu -de 12...60 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
10 kA Icu -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
20 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
6 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
36 kA Icu -de 100...133 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2
10 kA Icu -de <= 250 V DC 'e uygunEN/IEC 60947-2
Evet 'e uygunIEC 60947-2
StandartlarEN 60947-2
EN 60898-1
IEC 60947-2
IEC 60898-1
manyetik açma limiti8 x In +/- % 20
[Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi15 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz
7,5 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 380...415 V AC 50/60 Hz
4,5 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 440 V AC 50/60 Hz
15 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz
7,5 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 380...415 V AC 50/60 Hz
4,5 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 440 V AC 50/60 Hz
27 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 12...133 V AC 50/60 Hz
27 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 12...133 V AC 50/60 Hz
6000 A 100 % 'e uygunEN 60898-1 - 400 V AC 50/60 Hz
6000 A 100 % 'e uygunIEC 60898-1 - 400 V AC 50/60 Hz
10 kA 100 % 'e uygunIEC 60947-2 - 180...250 V DC
10 kA 100 % 'e uygunEN 60947-2 - 180...250 V DC
sınırlama sınıfı3 'e uygunEN 60898-1
3 'e uygunIEC 60898-1
[Ui] nominal yalıtım voltajı500 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN 60947-2
500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN 60947-2
6 kV 'e uygunIEC 60947-2
9 mm vida adımı8
Yükseklik85 mm
Genişlik72 mm
Derinlik78,5 mm
elektrik dayanıklılığı10000 cycles
bağlantılar - terminallerTek terminal (üst veya alt) 1…25 mm² sert
Tek terminal (üst veya alt) 1…16 mm² esnek
tel sıyırma uzunluğu14 mm için üst veya alt baglanti
tropik iklim2 'e uygunIEC 60068-1
bağıl nem95 % -de 55 °C
çalışma yüksekliği0...2000 m
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-35…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…85 °C
Paketteki birim sayısı1
Paket ağırlığı (Lbs)426,0 g
Paket 1 Yükseklik7,3 cm
Paket 1 genişliği7,0 cm
Paket 1 Uzunluk9,4 cm
Birim paket türü 2BB1
Paketteki birim sayısı 23
Paket 2 Ağırlığı1,338 kg
Paket 2 Yükseklik8,0 cm
Paket 2 genişliği9,5 cm
Paket 2 Uzunluk22,0 cm
Birim paket türü 3S03
Paketteki birim sayısı 333
Paket 3 Ağırlığı15,205 kg