Schneider Electric A9R50440, 40 Amper, 30mA, Trifaze, Kaçak Akım Koruma Rölesi, 4 Kutuplu (3 Faz+Nötr) - 1
Schneider
Schneider Electric A9R50440, 40 Amper, 30mA, Trifaze, Kaçak Akım Koruma Rölesi, 4 Kutuplu (3 Faz+Nötr)
Ürün Kodu: A9R50440
Ana
seriActi9
ürün adıActi9 iID K
Ürün ya da bileşen tipiResidual current circuit breaker (RCCB)
Ürün grubuİID K
Kutup tanımı4P
nötr konumSol
[In] nominal akım40 A
Şebeke tipiAC
toprak kaçağı hassasiyeti30 mA
toprak kaçağı koruması zaman gecikmesiAnlık
toprak kaçağı koruma sınıfıType AC
kalite etiketleriVDE
Tamamlayıcı
sistemde cihazın yeriÇıkış
Şebeke frekansı50/60 Hz
[Ue] nominal çalışma voltajı380...415 V AC 50/60 Hz
rezidüel akım açma teknolojisiGerilim bağımsız
hominal kesme ve kapama kapasitesiIdm 500 A
Im 500 A
nominal koşullu kısa devre akımıGL63: Inc 4,5 kA
K60: Inc 6 kA
C60: Inc 6 kA
[Ui] nominal yalıtım voltajı440 V AC 50/60 Hz
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı4 kV
kesinti akımı250 A
kontak konum göstergesiYok
Kontrol tipiGeçiş
Montaj TipiTakılabilir
montaj desteğiDIN rayı
9 mm vida adımı8
Yükseklik85 mm
Genişlik72 mm
Derinlik69 mm
Ürün ağırlığı0,37 kg
renkBeyaz
Mekanik dayanıklılık5000 cycles
elektrik dayanıklılığıAC-1: 2000 cycles
Kilitleme seçenekleri tanımıKilitleme cihazı
bağlantılar - terminallerTünel tipi terminaller üst veya alt1…35 mm² sert
Tünel tipi terminaller üst veya alt1…25 mm² esnek
Tünel tipi terminaller üst veya alt1…25 mm² halkalı ve esnek
tel sıyırma uzunluğu16 mm için üst veya alt baglanti
sıkma torku3,5 N.m üst veya alt
Ortam
StandartlarEN/IEC 61008-1
IP koruma derecesiIP20 conforming to IEC 60529
IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529
kirletme derecesi2
elektromanyetik uyumluluk8/20 µs darbe dayanımı, 200 A 'e uygunEN/IEC 61008-1
çalışma için ortam hava sıcaklığı-5…60 °C
Depolama ortam koşulları-40…85 °C
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Package 1 Height8 cm
Package 1 Width7,5 cm
Package 1 Length10 cm
Package 1 Weight351 g
Unit Type of Package 2S03
Number of Units in Package 227
Package 2 Height30 cm
Package 2 Width30 cm
Package 2 Length40 cm
Package 2 Weight10,993 kg
Unit Type of Package 3P12
Number of Units in Package 3216
Package 3 Height75 cm
Package 3 Width60 cm
Package 3 Length80 cm
Package 3 Weight95,944 kg
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Faz Sayısı:Trifaze
Voltaj Değeri:380...415 V AC
Kutup Sayısı:4P
Amper Değeri:40 A