Telemecanique Sensor XUSL2E30H016N, HP160MM-R30MM Işık Perdeli Güvenlik Sensörü
Ürün Kodu: XUSL2E30H016N
36.502,34 TL
18.847,84 TL
%48
Daha Fazla Güvenlik Ürünleri
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Ürün serisi | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Güvenlik ışık perdesi tip 2 |
| Ürün grubu | XUSL2E |
| çıkış tipi | 2 güvenlik çıkışları OSSD solid-state PNP (kıvılcım önleme) |
| ürüne özel uygulama | El koruması için |
| [R] Resolution | 30 mm |
| [Sn] nominal algılama mesafesi | 0…12 m kablo ile 0…4 m kablo ile |
| [Hp] Height protected | 160 mm |
| ışınların sayısı | 8 |
| Type of start / restart | Otomatik Manuel |
| External Device Monitoring (EDM) | Kablo ile seçilir |
| algılama sistemi | Iletici-alıcı sistemi |
|---|---|
| yanıt süresi | 4.5 ms |
| [EAA] etkin açıklık açısı | 5 ° 3 m'de |
| emisyon | IR LED 950 nm |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 24 V DC +/- %20 |
| besleme | Güç besleme 'e uygunIEC 61496-1 Güç besleme 'e uygunIEC 60204-1 |
| [Ie] nominal çalışma akımı | 2 A |
| akım tüketimi | 42 mA yüksüz iletici 83 mA yüksüz alıcı 42 mA iletici 900 mA maksimum yük ile alıcı |
| çıkış akımı limitleri | 0,4 A için güvenlik çıkışları OSSD |
| çıkış gerilimi | 24 V |
| çıkış devre tipi | DC |
| maximum voltage drop | <0,5 V |