Schneider XMLR100M1P25, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, XMLR 100 bar, G 1/4, 24 VDC, 4...20 mA, PNP, M12 - 1
Schneider
Schneider XMLR100M1P25, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, XMLR 100 bar, G 1/4, 24 VDC, 4...20 mA, PNP, M12
Ürün Kodu: XMLR100M1P25
21.527,21 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
Basınç sensör tipiBasınç iletici
çalışmanın basınç anahtarı tipi1 anahtarlama çıkışlı basınç transmiteri
Ürün grubuXMLR
Pressure rating160 bar
15995,84 kPa
maksimum izin verilen olağandışı basınç47987,51 kPa
480 bar
48 MPa
tahrip basıncı960 bar
96 MPa
95975,02 kPa
kontrollü sıvıTaze su (0…80 °C)
Hava (-20…80 °C)
Hidrolik yağ (-20…80 °C)
Soğutma sıvısı (-20…80 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4 (dişi) 'e uygunDIN 3852-Y
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC SELV (gerilim limitleri: 17…33 V)
Tamamlayıcı
akım tüketimi<= 50 mA
elektrikli bağlantıErkek konnektör M12, 4 pim
analog çıkış fonksiyonu4...20 mA
çıkış sinyalinin tipiAnalog + gizli
Dijital çıkış tipiSolid state PNP, NA/NK programlanabilir
maksimum anahtarlama akımı250 mA
kontak tipi ve düzenlemeNO/NC programmable
skala tipiSabit diferansiyel
maksimum voltaj düşüşü2 V
basınç yükselmesinde ayarlanabilir anahtarlama aralığı1,28…16 MPa
12,8…160 bar
basınç düşüşünde ayarlanabilir anahtarlama aralığı8…155 bar
0,8…15,5 MPa
minimum hareket farkı0,48 MPa
4,8 bar
sıvıyla temas eden malzemeler316L paslanmaz çelik
ön malzemePolyester
muhafaza malzemesiPoliakrilamid
316L paslanmaz çelik
Koruma türüAşırı yük koruması
Aşırı gerilim koruması
Ters polarite
Kısa devre koruması
çıkışta yanıt süresi<= 10 ms için analog çıkış
<= 5 ms için Dijital çıkış
switching output time delay0...50 sn 1 saniyelik adımlar halinde
ekran tipi4 basamak 7 segment
yerel sinyallemeŞalter çalıştırıldığında ışık açık: 1 LED (sarı)
linearity error on analogue outputÖlçüm aralığının <= % 0,5'i
hysteresis on analogue outputÖlçüm aralığının <= % 0,2'si
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Derinlik42 mm
Yükseklik88 mm
Genişlik41 mm
Ürün ağırlığı0,186 kg
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı0,5 kV DC
elektromanyetik uyumlulukElektromanyetik alanlara duyarlılık: 10 V/m 80...2000 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-3
Iletimli RF kesintilerine bağışıklık: 10 V 0,15...80 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-6
Kesinti bağışıklık testi: 1 kV 'e uygunEN/IEC 61000-4-5
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi: 2 kV 'e uygunEN/IEC 61000-4-4
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi: 8 kV hava, 4 kV kontak 'e uygunEN/IEC 61000-4-2
Ortam
İşaretlemeCE
Ürün sertifikalarıCULus
EAC
StandartlarUL 61010-1
EN/IEC 61326-2-3
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-20…80 °C
Depolama ortam koşulları-40…80 °C
IP koruma derecesiIP65 'e uygunEN/IEC 60529
IP67 'e uygunEN/IEC 60529
titreşim direnci20 gn (f= 10…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
Ekran:Evet
Basınç Aralığı:8…100 bar.