Schneider XMLR010G2P05, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, XMLR 10 bar, G 1/4, 24 VDC, 2xPNP, M12 - 1
Schneider
Schneider XMLR010G2P05, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, XMLR 10 bar, G 1/4, 24 VDC, 2xPNP, M12
Ürün Kodu: XMLR010G2P05
Basınç sensör tipiBasınç iletici
çalışmanın basınç anahtarı tipi2 anahtarlama çıkışlı basınç şalteri
Ürün grubuXMLR
Pressure rating999,74 kPa
10 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç3998,96 kPa
4 MPa
40 bar
tahrip basıncı40 bar
4 MPa
3998,96 kPa
kontrollü sıvıTaze su (0…80 °C)
Hava (-20…80 °C)
Hidrolik yağ (-20…80 °C)
Soğutma sıvısı (-20…80 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4 (dişi) 'e uygunDIN 3852-Y
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC SELV (gerilim limitleri: 17…33 V)
Tamamlayıcı
akım tüketimi<= 50 mA
elektrikli bağlantıErkek konnektör M12, 4 pim
çıkış sinyalinin tipiGizli
Dijital çıkış tipiSolid state PNP, 2 NA/NK programlanabilir
maksimum anahtarlama akımı250 mA
kontak tipi ve düzenleme2 NO/NC programmable
skala tipiSabit diferansiyel
maksimum voltaj düşüşü2 V
basınç yükselmesinde ayarlanabilir anahtarlama aralığı0,08…1 MPa
79,98…999,74 kPa
0,8…10 bar
basınç düşüşünde ayarlanabilir anahtarlama aralığı49,99…972,16 kPa
0,5…9,7 bar
0,05…0,97 MPa
minimum hareket farkı29,99 kPa
30 kPa
0,3 bar
sıvıyla temas eden malzemelerFluorokarbon FKM (Viton)
316L paslanmaz çelik
Seramik
ön malzemePolyester
muhafaza malzemesi316L paslanmaz çelik
Poliakrilamid
Koruma türüAşırı gerilim koruması
Aşırı yük koruması
Kısa devre koruması
Ters polarite
çıkışta yanıt süresi<= 5 ms için Dijital çıkış
switching output time delay0...50 sn 1 saniyelik adımlar halinde
ekran tipi4 basamak 7 segment
yerel sinyallemeŞalter çalıştırıldığında ışık açık: 2 LED (sarı)
ekran tepki süresi tipiHızlı 50 ms
Normal 200 ms
Yavaş 600 ms
Maximum delay first up300 ms
overall accuracyÖlçüm aralığının <= % 1'i
measurement accuracy on switching outputÖlçüm aralığının <= % 0,6'sı
tekrarlama doğruluğuÖlçüm aralığının <= % 0,2'si
hassasiyet sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,03'ü/°C
sıfır noktası sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,1'i/°C
ekran doğruluğuÖlçüm aralığının <= % 1'i
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Derinlik42 mm
Yükseklik93 mm
Genişlik41 mm
Ürün ağırlığı0,19 kg
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı0,5 kV DC
elektromanyetik uyumlulukElektromanyetik alanlara duyarlılık: 10 V/m 80...2000 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-3
Iletimli RF kesintilerine bağışıklık: 10 V 0,15...80 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-6
Kesinti bağışıklık testi: 1 kV 'e uygunEN/IEC 61000-4-5
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi: 2 kV 'e uygunEN/IEC 61000-4-4
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi: 8 kV hava, 4 kV kontak 'e uygunEN/IEC 61000-4-2
Ortam
İşaretlemeCE
Ürün sertifikalarıEAC
cULus
StandartlarEN/IEC 61326-2-3
UL 61010-1
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-20…80 °C
Depolama ortam koşulları-40…80 °C
IP koruma derecesiIP65 'e uygunEN/IEC 60529
IP67 'e uygunEN/IEC 60529
titreşim direnci20 gn (f= 10…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
darbe dayanımı50 gn 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
Number of Units in Package 11
Package 1 Height6,8 cm
Package 1 Width7,4 cm
Package 1 Length12,8 cm
Package 1 Weight190,0 g
Unit Type of Package 2S02
Number of Units in Package 220
Package 2 Height15,0 cm
Package 2 Width30,0 cm
Package 2 Length40,0 cm
Package 2 Weight4,11 kg
Ürün Filtreleri
Ekran:Evet
Basınç Aralığı:0…10 bar