Telemecanique Sensors
Ürün Kodu: XMLP250MC21F
3.849,10 TL
2.162,42 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektronik basınç sensörleri
Basınç sensör tipiBasınç iletici
basınç sensör adıXMLP
elektrikli devre tipiKontrol devresi
Pressure rating250 mbar
yerel ekranOlmadan
kontrollü sıvıTaze su (0…125 °C)
Hava (-15…125 °C)
Gaz (-15…125 °C)
Hidrolik yağ (-15…125 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunDIN 3852-E
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç) 3 pim
[Us] nominal besleme gerilimi12...24 V DC SELV (gerilim limitleri: 7…33 V)
akım tüketimi< 23 mA
çıkış sinyalinin tipiAnalog
analog çıkış fonksiyonu4...20 mA, 2 telli
Set başına Miktar1'li set
ambalaj tipiBağımsız
Tamamlayıcı
basınç ayar aralığı0…0,25 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç3 bar
tahrip basıncı5 bar
sıvıyla temas eden malzemelerStainless steel AISI 316L
Fluorocarbon FPM
Seramik
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Koruma türüYük kısa devre
Ters polarite
elektromanyetik uyumlulukElektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...1000 MHz
Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0,15...80 MHz
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 4 kV kontak
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 1 kV 42 Ohm
Manyetik alanlara bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-8 100 A/m 50 Hz
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 4 kV
Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up)0,5 kV
çıkışta yanıt süresi<= 2 ms 92 % of full scale
ölçüm doğruluğu+/- 2 % of the measuring range
hassasiyet sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
sıfır noktası sapması+/- 0.05 % of measuring range/°K
Long term stability+/- 0.2 % of the measuring range
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Ürün ağırlığı0,095 kg
çap26 mm
uzunluk55 mm
Ortam
StandartlarNSF ANSI 61
EN/IEC 61326-2-3
Ürün sertifikalarıCE
EAC
RCM
cULus
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-30…85 °C
Depolama ortam koşulları-50…100 °C
titreşim direnci20 gn[Alan](f =[Alan]10…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
darbe dayanımı100 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
IP koruma derecesiIP65 'e uygunEN/IEC 60529
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Sözleşme garantisi
Garanti18 ay
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Maximum Basınç:3 bar
Basınç Aralığı:0…0,25 bar