Telemecanique Sensors
Ürün Kodu: XMLK025B2C21
2.460,08 TL
1.382,07 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektronik basınç sensörleri
Basınç sensör tipiBasınç iletici
basınç sensör adıXMLK
elektrikli devre tipiKontrol devresi
Pressure rating25 bar
yerel ekranOlmadan
kontrollü sıvıHava (0…80 °C)
Taze su (0…80 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunDIN 3852-E
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç) 4 pim
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC SELV (gerilim limitleri: 8…33 V)
akım tüketimi< 20 mA
çıkış sinyalinin tipiAnalog
analog çıkış fonksiyonu4...20 mA, 2 telli
Set başına Miktar1'li set
ambalaj tipiBağımsız
Tamamlayıcı
basınç ayar aralığı0…25 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç50 bar
tahrip basıncı75 bar
sıvıyla temas eden malzemelerPaslanmaz çelik tip AISI 303
Nitrile (NBR)
Seramik
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Koruma türüYük kısa devre
Ters polarite
elektromanyetik uyumlulukElektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 6 kV kontak
Elektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...1000 MHz
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 2 kV
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 500 V 12 Ohm, 1 kV 42 Ohm
Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0,15...80 MHz
Manyetik alanlara bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-8 30 A/m 50 Hz
Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up)0,5 kV
çıkışta yanıt süresi< 5 ms
ölçüm doğruluğuÖlçüm aralığının +/- % 1'i
Resolution0.1 % of the measuring range
hassasiyet sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,04'ü/°K
sıfır noktası sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,03'ü/°K
Long term stability+/- 1 % of the measuring range
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Ürün ağırlığı0,11 kg
çap36 mm
uzunluk67,5 mm
skala tipiSabit diferansiyel
Ortam
StandartlarEN/IEC 61326-2-3
CE
Ürün sertifikalarıUL 508
RCM
CSA C22.2 No 14
EAC
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı0…80 °C
Depolama ortam koşulları-25…80 °C
titreşim direnci20 gn[Alan](f =[Alan]9…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
darbe dayanımı25 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
IP koruma derecesiIP65 'e uygunEN/IEC 60529
NEMA koruma derecesiNEMA 4
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Package 1 Height4,1 cm
Package 1 Width6,6 cm
Package 1 Length9,5 cm
Package 1 Weight137 g
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Maximum Basınç:50 bar