Schneider Electric LC1E3201M5,  440 V 32A - 220 V AC Easy Kontaktör - 1
Schneider
Schneider Electric LC1E3201M5, 440 V 32A - 220 V AC Easy Kontaktör
Ürün Kodu: LC1E3201M5
4.315,00 TL
2.215,48 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
HEMEN TESLİM
Ürün grubuLC1E
kontaktör uygulamasıDirenç yükü
Motor kontrol
Kutup tanımı3P
[Ue] nominal çalışma voltajıGüç devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz
[Ie] nominal çalışma akımı32 A 55 °C) -de <= 440 V AC AC-3 için güç devresi
50 A 60 °C) -de <= 440 V AC AC-1 için güç devresi
[Uc] control circuit voltage220 V AC 50 Hz
Tamamlayıcı
motor gücü kW7,5 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz
15 kW -de 380...400 V
15 kW -de 415 V
15 kW -de 440 V
18,5 kW -de 500 V
18,5 kW -de 660...690 V
kutup kontak düzenleme3 NA
[Ith] klasik açık hava termik akımı50 A -de <55 °C
Irms nominal kapama kapasitesi320 A -de 440 V AC için güç devresi 'e uygunIEC 60947-4-1
nominal kesme kapasitesi256 A -de 440 V için güç devresi 'e uygunIEC 60947
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı260 A -de <40 °C - 10 s için güç devresi
138 A -de <40 °C - 60 s için güç devresi
60 A -de <40 °C - 600 s için güç devresi
ilgili sigorta değeri10 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için kontrol devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
63 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için güç devresi
ortalama empedans2,5 mOhm - Ith 50 A 50 Hz için güç devresi
kutup başına güç dağılımı2 W AC-3
5 W AC-1
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
aşırı gerilim kategorisiIII
kirletme derecesi3
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV bobin güç devresine bağlı değil 'e uygunIEC 60947
Mekanik dayanıklılık8000000 cycles
elektrik dayanıklılığı1000000 cycles AC-3
350000 cycles AC-1
kontrol devresi tipiAC -de 50 Hz
kontrol devresi gerilim limitleri0,85...1,1 Uc 55 °C çalışma 50 Hz
0,3...0,6 Uc 55 °C düşme 50 Hz
VA cinsinden kalkış gücü95 VA 50 Hz 0,75 20 °C)
95 VA 60 Hz 0,75 20 °C)
VA cinsinden tutma güç tüketimi8,3 VA 50 Hz 0,3 20 °C)
8,5 VA 60 Hz 0,3 20 °C)
ısı dağılımı2…3 W için kontrol devresi
çalışma süresi12...22 msn kapanışta
4...19 msn açılışta
maximum operating rate1800 cyc/h -de <60 °C
bağlantılar - terminallerKontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…6 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
sıkma torkuKontrol devresi: 1,2 N.m
Güç devresi: 2,1 N.m
yardımcı kontak düzenleme1 NK
minimum anahtarlama gerilimi17 V için kontrol devresi
minimum anahtarlama akımı5 mA için kontrol devresi
yalıtım direnci> 10 MOhm için kontrol devresi
çakışmama süresi1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen
1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen
montaj desteğiDIN rayı
Plaka
Ortam
standartlarIEC 60947-4-1
IEC 60947-1
cihazın çevresindeki izin verilebilir ortam hava sıcaklığı-20…70 °C Uc'de
-60…80 °C storage
-5…55 °C çalışma
çalışma yüksekliği3000 m olmadan
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
Şoklar kontaktör açık (11 msn için 6 Gn)
Yükseklik84 mm
Genişlik56 mm
Derinlik86 mm