Schneider Electric LC1E2510M5, 25 Amper, 11 kW, Güç Kontaktörü, 220 Volt AC, 3 Kutuplu, 1NA - 1
Schneider
Schneider Electric LC1E2510M5, 25 Amper, 11 kW, Güç Kontaktörü, 220 Volt AC, 3 Kutuplu, 1NA
Ürün Kodu: LC1E2510M5
2.884,45 TL
1.183,77 TL
Daha Fazla Kontaktör
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriEasyPact
ürün adıEasyPact TVS
Ürün ya da bileşen tipiKontaktör
Ürün grubuLC1E
kontaktör uygulamasıMotor kontrol
Direnç yükü
kullanım kategorisiAC-1
AC-3
Kutup tanımı3P
power pole contact composition3 NA
[Ue] nominal çalışma voltajıGüç devresi: <= 690 V AC 50/60 Hz
[Ie] nominal çalışma akımı25 A 55 °C) -de <= 440 V AC AC-3 için güç devresi
36 A 55 °C) -de <= 440 V AC AC-1 için güç devresi
motor gücü kW5,5 kW -de 220...230 V AC 50/60 Hz
11 kW -de 380...400 V
11 kW -de 415 V
11 kW -de 440 V
15 kW -de 500 V
15 kW -de 660...690 V
kontrol devresi tipiAC -de 50 Hz
kontrol devresi gerilimi220 V AC 50 Hz
Yükseklik74 mm
Genişlik45 mm
Derinlik85 mm
Ürün ağırlığı0,36 kg
renkGri (RAL 7011)
Tamamlayıcı
yardımcı kontak düzenleme1 NA
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV bobin güç devresine bağlı değil 'e uygunIEC 60947
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V 'e uygunIEC 60947-4-1
aşırı gerilim kategorisiIII
[Ith] klasik açık hava termik akımı36 A -de <55 °C
Irms nominal kapama kapasitesi250 A -de 440 V AC için güç devresi 'e uygunIEC 60947-4-1
nominal kesme kapasitesi200 A -de 440 V için güç devresi 'e uygunIEC 60947
[Icw] nominal kısa süreli dayanma akımı240 A -de <40 °C - 10 s için güç devresi
120 A -de <40 °C - 60 s için güç devresi
50 A -de <40 °C - 600 s için güç devresi
ilgili sigorta değeri10 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için kontrol devresi 'e uygunIEC 60947-5-1
40 A gG -de <= 690 V koordinasyon tip 1 için güç devresi
ortalama empedans2,5 mOhm - Ith 36 A 50 Hz için güç devresi
kutup başına güç dağılımı1,6 W AC-3
3,2 W AC-1
kontrol devresi gerilim limitleriÇalışma: 0,85...1,1 Uc -de 50 Hz 55 °C)
Düşme: 0,3...0,6 Uc -de 50 Hz 55 °C)
çalışma süresi12...22 msn kapanışta
4...19 msn açılışta
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
maximum operating rate1800 cyc/h -de <60 °C
VA cinsinden kalkış gücü95 VA 50 Hz 0,75 20 °C)
95 VA 60 Hz 0,75 20 °C)
VA cinsinden tutma güç tüketimi8,3 VA 50 Hz 0,3 20 °C)
8,5 VA 60 Hz 0,3 20 °C)
ısı dağılımı2…3 W için kontrol devresi
minimum anahtarlama akımı5 mA için kontrol devresi
minimum anahtarlama gerilimi17 V için kontrol devresi
çakışmama süresi1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen
1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında garanti edilen
yalıtım direnci> 10 MOhm için kontrol devresi
elektrik dayanıklılığı350000 cycles AC-1
300000 cycles AC-3
montaj desteğiPlaka
DIN rayı
bağlantılar - terminallerKontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - kablo sertligi: katı kablo uçsuz
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…6 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Kablo uçlu
Recommended tightening torqueKontrol devresi: 1,2 N.m
Güç devresi: 1,5 N.m
Max tightening torqueKontrol devresi: 1,4 N.m
Güç devresi: 1,7 N.m
Ortam
StandartlarIEC 60947-1
IEC 60947-4-1
IEC 60947-5-1
Ürün sertifikalarıEAC
CE
IP koruma derecesiIP2x 'e uygunIEC 60529
koruyucu bakımTH (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60068-2-30 test Db
kirletme derecesi3
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-5…55 °C
Depolama ortam koşulları-60…80 °C
cihazın çevresindeki izin verilebilir ortam hava sıcaklığı-20…70 °C Uc'de
çalışma yüksekliği3000 m olmadan
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
mekanik dayanıklılıkTitreşimler kontaktör açık: 1,5 Gn, 5...300 Hz
Titreşimler kontaktör kapalı: 3 Gn, 5...300 Hz
Şoklar kontaktör kapalı: 11 msn için 10 Gn
Şoklar kontaktör açık: 11 msn için 6 Gn
Paketleme üniteleri
Birim paket türü 1PCE
Paketteki birim sayısı1
Paket ağırlığı (Lbs)356,0 g
Paket 1 Yükseklik8,7 cm
Paket 1 genişliği5,0 cm
Paket 1 Uzunluk7,6 cm
Birim paket türü 2S02
Paketteki birim sayısı 236
Paket 2 Ağırlığı13,295 kg
Paket 2 Yükseklik15,0 cm
Paket 2 genişliği30,0 cm
Paket 2 Uzunluk40,0 cm
Birim paket türü 3P06
Paketteki birim sayısı 3576
Paket 3 Ağırlığı220,836 kg