Schneider Electric EPH0100171, Asfora Antrasit Çerçevesiz Anahtar  - 1
Schneider
Schneider Electric EPH0100171, Asfora Antrasit Çerçevesiz Anahtar
Ürün Kodu: EPH0100171
6.345,63 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
HEMEN TESLİM
Ana
RangeAsfora
Ürün ya da bileşen tipiAyırma
cihaz sunumuSabitleme çerçeveli mekanizma
yük tipiBalastlı Enerji Tasarruflu Lambalar için Yük: 100W: 100 W
renk tonuAntrasit
renk tonuAntrasit
ambalaj tipiYatay paketleme
Tamamlayıcı
Cihaz MontajıSıva altı
anahtar fonksiyonuAnahtar
anahtar sayısı1
güç aralığı2300 W
nominal akım10 AX -de 250 V AC
bağlantılar - terminallerVidasız terminaller
kabloların sayısı2 kablo(lar) 2,5 mm²
kablo sertliğiEsnek
Sert
Sabit damarlı
tel sıyırma uzunluğu13,0 mm
malzemeABS (akrilonitril butadiyen stiren)
yüzey dış görünümüBoyalı
iletken malzemeBakır
sabitleme moduVidalar veya kıskaçlar51…70 mm
Yükseklik71 mm
genişlik71 mm
Derinlik43,0 mm
çıkıntı derinliği15 mm
Ürün ağırlığı0,0585 kg
Ortam
StandartlarIEC 60669-1
Ürün sertifikalarıTSE
VDE
NF
kalite etiketleriCE
UKR
IP koruma derecesiIP20
çalışma için ortam hava sıcaklığı-5…40 °C