Schneider Electric XB5AK135M5, turuncu eksiksiz ışıklı mandal buton 22 3 konumlu sabit 1NA-1NK 230V - 1
Schneider
Schneider Electric XB5AK135M5, turuncu eksiksiz ışıklı mandal buton 22 3 konumlu sabit 1NA-1NK 230V
Ürün Kodu: XB5AK135M5
2.463,27 TL
1.460,31 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiHarmony XB5
Ürün ya da bileşen tipiIşıklı seçici anahtar
Ürün grubuXB5
şev malzemesiKoyu gri plastik
başlık tipiStandard
montaj çapı22,5 mm
bölünemez miktar başına satış1
sinyalleme birimi başlığı biçimiYuvarlak
operatörün tipisabit
operatör profiliTuruncu standart kol
operatör konum bilgisi3 konum +/- 45°
kontak tipi ve düzenleme1 NA + 1 NK
kontak işlemiYavaş kesen
bağlantılar - terminallerVida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1
Vida kelepçesi terminalleri, >= 1 x 0,22 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1
ampul tabanıEntegre LED
[Us] nominal besleme gerilimi230...240 V AC -de 50/60 Hz
Tamamlayıcı
yükseklik42 mm
genişlik30 mm
Derinlik70 mm
terminallerin açıklaması ISO n°1(11-12)NC
(13-14)NO
Ürün ağırlığı0,516 kg
yüksek basınçlı rondelaya direnç7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m
kontak kullanımıStandart kontaklar
pozitif açıklıkIle 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K
çalışma torku0,14 N.m Elektrik durumu değişimi YOK
Mekanik dayanıklılık500000 cycles
sıkma torku0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1
vida başının şekliÇapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida
Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida
Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida
Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida
kontak malzemesiGümüş alaşım (Ag/Ni)
kisa devre korumasi10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1
[Ith] klasik açık hava termik akımı10 A 'e uygunIEC 60947-5-1
[Ui] nominal yalıtım voltajı600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunIEC 60947-1
[Ie] nominal çalışma akımı3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1
6 A -de 120 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1
0,1 A -de 600 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1
0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1
0,55 A -de 125 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1
1,2 A -de 600 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1
elektrik dayanıklılığı1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C
elektrik güvenilirliği IEC 60947-5-4Λ < 10exp(-6) -de 5 V ve 1 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4
Λ < 10exp(-8) -de 17 V ve 5 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4
sinyalleme tipiSabit
ışık kaynağıEvrensel LED
besleme gerilimi limitleri195…264 V AC
akım tüketimi14 mA
hizmet ömrü100000 h nominal gerilimde ve 25 °C
kesinti dayanımı1 kV 'e uygunIEC 61000-4-5
cihaz sunumuAçılı
Ortam
koruyucu bakımTH
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-40…70 °C
elektrik çarpmasına karşı koruma sınıfıSınıf II 'e uygunIEC 60536
IP koruma derecesiIP66 'e uygunIEC 60529
IP67 'e uygunIEC 60529
IP69
IP69K
NEMA koruma derecesiNEMA 13
NEMA 4X
IK koruma derecesiIK05 conforming to IEC 50102
StandartlarIEC 60947-1
IEC 60947-5-4
CSA C22.2 No 14
UL 508
JIS C8201-5-1
IEC 60947-5-1
JIS C8201-1
Ürün sertifikalarıGL
UL
BV
CSA
DNV
LROS (Lloyds register of shipping)
titreşim direnci5 gn (f= 2…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
darbe dayanımı30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27
50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27
hızlı geçici akımlara direnç2 kV 'e uygunIEC 61000-4-4
elektromanyetik alanlara direnç10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3
elektrostatik deşarja direnç6 kV kontakta (metal parçalarda) 'e uygunIEC 61000-4-2
8 kV serbest havada (yalıtım parçalarında) 'e uygunIEC 61000-4-2