Schneider Electric RSB1A120B7, Arayüz Takılabilir Rölesi, Harmony Elektromekanik Röleler, 12A, 1C/O, 24V AC - 1
Schneider
Schneider Electric RSB1A120B7, Arayüz Takılabilir Rölesi, Harmony Elektromekanik Röleler, 12A, 1C/O, 24V AC
Ürün Kodu: RSB1A120B7
421,18 TL
212,19 TL
Daha Fazla Röle & Soket
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiHarmony Electromechanical Relays
seri adıArayüz rölesi
Ürün ya da bileşen tipiTakılabilir röle
Ürün grubuRSB
kontak tipi ve düzenleme1 K/A
kontak işlemiStandart
kontrol devresi gerilimi24 V AC 50/60 Hz
[Ithe] klasik muhafazalı termik akım12 A -de -40…40 °C
durum LED'iOlmadan
Kontrol tipiButon olmadan
Tamamlayıcı
pim biçimiDüz (PCB tipi)
average coil resistance368 Ohm ag: AC -de 20 °C +/- 10 %
[Ue] Nominal Çalışma Voltajı19,2...36 V AC 50/60 Hz
[Ui] nominal yalıtım voltajı400 V 'e uygunEN/IEC 60947
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı3,6 kV 'e uygunIEC 61000-4-5
kontak malzemesiGümüş alaşım (AgNi)
[Ie] nominal çalışma akımı12 A (AC-1/DC-1) NA 'e uygunIEC
6 A (AC-1/DC-1) NK 'e uygunIEC
minimum anahtarlama akımı10 mA
maksimum anahtarlama gerilimi300 V DC 'e uygunIEC
minimum switching voltage12 V
maksimum anahtarlama kapasitesi3000 VA/336 W
resistive rated load12 A -de 250 V AC
12 A -de 28 V DC
minimum anahtarlama kapasitesi120 mW -de 10 mA, 12 V
çalışma hızı<= 600 döngü/saat düşük yük
<= 18000 döngü/saat yüksüz
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
elektrik dayanıklılığı100000 cycles, 12 A -de 250 V, AC-1 NA
100000 cycles, 6 A -de 250 V, AC-1 NK
çalışma süresi20 ms çalışma
20 ms sıfırlama
İşaretlemeCE
average coil consumption0,75 VA AC
düşme gerilimi eşiği>= 0,15 Uc AC
güvenlik güvenilirlik verisiB10d = 100000
koruma kategorisiRT I
test seviyeleriSeviye A
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Ürün ağırlığı0,014 kg
bölünemez miktar başına satış10
cihaz sunumuAçılı
Ortam
dielektrik gücü1000 V AC kontaklar arasında
2500 V AC kutuplar arasında
5000 V AC bobin ve kontak arasında
StandartlarCSA C22.2 No 14
EN/IEC 61810-1
UL 508
Ürün sertifikalarıEAC
UL
CSA
Depolama ortam koşulları-40…85 °C
titreşim direnci+/- 1 mm (f= 10…55 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
IP koruma derecesiIP40 'e uygunEN/IEC 60529
darbe dayanımı10 gn (süre = 11 ms) için çalışmıyor 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
5 gn (süre = 11 ms) için çalışma sırasında 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
çalışma için ortam hava sıcaklığı-40…70 °C (AC)
Paketleme üniteleri
Birim paket türü 1PCE
Paketteki birim sayısı1
Paket ağırlığı (Lbs)13,0 g
Paket 1 Yükseklik2,1 cm
Paket 1 genişliği2,5 cm
Paket 1 Uzunluk31,1 cm
Birim paket türü 2BB1
Paketteki birim sayısı 210
Paket 2 Ağırlığı158,0 g
Paket 2 Yükseklik2,1 cm
Paket 2 genişliği2,5 cm
Paket 2 Uzunluk31,1 cm
Birim paket türü 3S01
Paketteki birim sayısı 3350
Paket 3 Ağırlığı5,74 kg