Schneider Electric EVB1A22PCKI, EVlink Smart Wallbox - 22 kW - T2 kablolu - Anahtar
Ürün Kodu: EVB1A22PCKI
123.578,96 TL
39.500,00 TL
%68
Daha Fazla Duvar tipi EV şarj istasyonları
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Seri | EVlink |
|---|---|
| Ürün Adı | EVlink Smart Wallbox |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Şarj istasyonu |
| Ürün Grubu | EVB1 |
| Kutup Açıklaması | 3P + N için güç devresi |
| Montaj Tipi | Duvara monte Pedestal mount |
| teklif tipi | Standart |
| rated supply voltage | 380...415 V AC 50/60 Hz |
| Max power | 22 kW 32 A 380...415 V |
| Erişim Kontrol Sistemi | Key |
| socket-outlet number | 1 |
|---|---|
| çıkış tipi | Sağ T2 attached cable / gümüş plakalı kontaklar 4,5 m |
| Topraklama Sistemi | TT TN-S Güç besleme üzerinde ek yalıtım transformatörü ile uyumlu IT |
| girişlerin sayısı | 6 |
| konnektörün tipi | RS485 için metering Modbus 3 RJ45 için Ethernet LAN connection |
| kontrol tipi | can be controlled by remote 1 çok renkli ışıklı buton, fonksiyon: stop/restart |
| yerel sinyalleme | 1 çok renkli LED, fonksiyon: status indication |
| Haberleşme Port Protokolü | OCPP 1.6 |
| Configuration /Architecture | Bağımsız Kümelenmiş mimari |
| Operation and maintenance | Ücret detay kayıtları Yük yönetimi Teşhis yetenekleri |
| web sunucusu | Yerleşik |
| Ethernet Hizmeti | Web sunucusu aracılığıyla yapılandırma |
| yükseklik | 480 mm |
| genişlik | 330 mm |
| derinlik | 170 mm |
| Standartlar | IEC 62196-2 IEC 61851-1 IEC 61851-22 IEC 62196-1 |
| Ürün Sertifikaları | CE CB RCM |
| IP koruma derecesi | IP54 'e uygunIEC 60529 |
| IK koruma derecesi | IK10 'e uygunIEC 62262 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -30…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Bağıl Nem | 5…95 % |