Schneider Electric PKE32W434, PratiKa fiş - vida - açılı - 32A - 3P- 380...415 V AC - duvar - 1
Schneider
Schneider Electric PKE32W434, PratiKa fiş - vida - açılı - 32A - 3P- 380...415 V AC - duvar
Ürün Kodu: PKE32W434
905,58 TL
365,86 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiFiş
Ürün grubuPratiKa fiş
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı3P + E
Tamamlayıcı
Montaj TipiDuvara monte
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiAçılı
Nominal akım (Ir)32 A
Nominal işletme gerilimi (Ue)380...415 V
Şebeke frekansı50/60 Hz
toprak pabucu saat yönü konumu6 saat
fiş, soket malzemesiMuhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri
kontak malzemesiPimler: nikel kaplı pirinç
Vidalar: paslanmaz çelik
bağlantılar - terminallerTamamen gevşek halde tutucu vidalar
kablo kesiti2,5…10 mm²
kablo dış çapı21,5 mm
diş tipiM25
taban boyutu151 x 90 mm
Yükseklik151 mm
Genişlik90 mm
renkGri (RAL 7035)
gerilim rengiKırmızı
Ortam
StandartlarIEC 60309-2
IEC 60309-1
IP koruma derecesiIP44 conforming to IEC 60529
IK koruma derecesiIK08 conforming to EN 62262
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )