Schneider Electric PKE32M735, Düz Fiş, 5x32 Amper, Trifaze, 3P+N+T, IP67, Vidalı Bağlantı - 1
Schneider
Schneider Electric PKE32M735, Düz Fiş, 5x32 Amper, Trifaze, 3P+N+T, IP67, Vidalı Bağlantı
Ürün Kodu: PKE32M735
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiSerbest fiş
Ürün grubuPratiKa fiş
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı3P + N + E
Tamamlayıcı
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiDüz
Nominal akım (Ir)32 A
Nominal işletme gerilimi (Ue)380...415 V
Şebeke frekansı50/60 Hz
toprak pabucu saat yönü konumu6 h
fiş, soket malzemesiMuhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri
kontak malzemesiBilezikler: pirinç
bağlantılar - terminallerTutucu vidalar
kablo kesiti2,5…10 mm²
kablo dış çapı11,5…21 mm
kablo girişiKablo rakoru
Kablo makarası
diş tipiPg 21
Ürün ağırlığı0,25 kg
Yükseklik160 mm
Genişlik102 mm
Derinlik102 mm
renkGri (RAL 7035)
gerilim rengiKırmızı
Ortam
StandartlarIEC 60309-1
IEC 60309-2
IP koruma derecesiIP67 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK08 'e uygunEN 62262
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-11
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma yüksekliği2000 m
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )
-25…40 °C