Schneider Electric LC1D18B7, TeSys D  18A 24VAC kontaktör - 1
Schneider
Schneider Electric LC1D18B7, TeSys D 18A 24VAC kontaktör
Ürün Kodu: LC1D18B7
3.453,28 TL
1.688,87 TL
Daha Fazla Kontaktör
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
seri
TeSys
ürün adı
TeSys D
Ürün ya da bileşen tipi
Kontaktör
Ürün grubu
LC1D
kontaktör uygulaması
Direnç yükü
Motor kontrol
kullanım kategorisi
AC-1
AC-4
AC-3
Kutup tanımı
3P
power pole contact composition
3 NA
[Ue] nominal çalışma voltajı
Güç devresi: <= 690 V AC 25...400 Hz
Güç devresi: <= 300 V DC