Telemecanique Sensors K10B006TCH, kam enversör anahtarı - 1 kutup - 10 A - 16 veya 22 mm için - 1
Telemecanique Sensors
Telemecanique Sensors K10B006TCH, kam enversör anahtarı - 1 kutup - 10 A - 16 veya 22 mm için
Ürün Kodu: K10B006TCH
Ürün Özellikleri
Ürün serisi
Harmony K
Ürün ya da bileşen tipi
Eksiksiz kam anahtarı
Bileşen adı
K10
[Ith] klasik açık hava termik akımı
10 A
Ürün montajı
Ön montaj
Sabitleme Modu
Ø 16 veya 22 mm delik
Kam anahtarı başlık tipi
Ön plakalı 30 x 30 mm
Operatörün tipi
Siyah kol
Döner kol kilitleme
Olmadan
Açıklama sunumu
Ile metalik yazi, 1 - 0 - 2 siyah isaret
Kam anahtarı fonksiyonu
Enversör anahtarı
Geri dönüş
330°'den 0°'ye yaylı dönüş
30°'den 0°'ye yaylı dönüş
Kapalı konum
Kapalı konumu ile
Kutup tanımı
1P
Anahtarlama konumları
Sol: 0° - 330°
Sağ: 0° - 30°
IP koruma derecesi
Kontak bloğu: IP20
Çalışma başlığı: IP65 'e uygunIEC 60529
Tamamlayıcı Özellikler
Anahtarlama açısı
30 °
[Ui] nominal yalıtım voltajı
440 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1
W cinsinden nominal çalışma gücü
370 W AC-23A, 110/120 V 1 faz
750 W AC-23A, 220/240 V 1 faz
Hp cinsinden nominal güç
0,33 hp -de 110/120 V AC, 1 faz
0,75 hp -de 220/240 V AC, 1 faz
[Ie] nominal çalışma akımı AC
10 A -de 400 V AC-1
10 A -de 400 V AC-21A
3 A -de 240 V AC-15
6 A -de 120 V AC-15
[Ie] nominal çalışma akımı DC
10 A -de 24 V dirençli yük
0,3 A -de 220 V dirençli yük
0,7 A -de 110 V dirençli yük
Elektrik dayanıklılığı
100000000 döngü
Kisa devre korumasi
10 A kartuş sigorta, tip gG
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı
4 kV 'e uygunIEC 60947-1
Kontak işlemi
Yavaş kesen
Elektrikli bağlantı
Tutucu vida kelepçesi terminalleri, kelepçeleme kapasitesi: 2 x 1,5 mm²