Schneider Electric ATS480D47Y, Altivar Yumuşak Yolverici ATS480, 47 A, 208...690V AC, kontrol beslemesi 110...230V AC
Ürün Kodu: ATS480D47Y
98.849,87 TL
37.990,83 TL
%62
Daha Fazla Yumuşak Yolvericiler
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Ürün serisi | Altivar Yumuşak Yol Verici ATS480 |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Yumuşak yolverici |
| ürün varış yeri | Asenkron motorlar |
| ürüne özel uygulama | Proses ve altyapı |
| Ürün grubu | ATS480 |
| fazların ağ sayısı | 3 faz |
| kullanım kategorisi | AC-3A AC-53A |
| Ue power supply voltage | 208...690 V % - 15...10 |
| power supply frequency | 50...60 Hz - 20...20 % |
| [Ie] nominal çalışma akımı | Normal duty: 47,0 A 40 °C) |
| rated current in heavy duty | 38,0 A at 40 °C için heavy duty |
| Eğitim faaliyeti | Doğru |
| IP koruma derecesi | IP20 |
| motor gücü kW | 11,0 kW -de 230 V motor besleme hattında normal şart 9,0 kW -de 230 V motor besleme hattında Ağır şart 22,0 kW -de 400 V motor besleme hattında normal şart 18,5 kW -de 400 V motor besleme hattında Ağır şart 22,0 kW -de 440 V motor besleme hattında normal şart 18,5 kW -de 440 V motor besleme hattında Ağır şart 30,0 kW -de 500 V motor besleme hattında normal şart 22,0 kW -de 500 V motor besleme hattında Ağır şart 30,0 kW -de 525 V motor besleme hattında normal şart 22,0 kW -de 525 V motor besleme hattında Ağır şart 37,0 kW -de 660 V motor besleme hattında normal şart 30,0 kW -de 660 V motor besleme hattında Ağır şart 37,0 kW -de 690 V motor besleme hattında normal şart 30,0 kW -de 690 V motor besleme hattında Ağır şart 22,0 kW -de 230 V motor delta terminallerine normal şart 18,5 kW -de 230 V motor delta terminallerine Ağır şart 45,0 kW -de 400 V motor delta terminallerine normal şart 30,0 kW -de 400 V motor delta terminallerine Ağır şart |
| motor gücü hp | 10,0 hp -de 208 V Ağır şart 15,0 hp -de 230 V normal şart 9,0 hp -de 230 V Ağır şart 30,0 hp -de 460 V normal şart 25,0 hp -de 460 V Ağır şart 40,0 hp -de 575 V normal şart 30,0 hp -de 575 V Ağır şart |
| cihaz bağlantısı | Motor besleme hattında Motor delta terminallerine |
|---|---|
| [Us] control circuit voltage | 110...230 V AC 50/60 Hz % - 15...10 |
| görünen güç | 0,09 kVA |
| Entegre motor aşırı yük koruması | Doğru |
| motor thermal protection class | Sınıf 10E |
| current limiting %In (5 x Ie maximum) | 150…700 % |
| [In] Rated current pwr loss specifctn | 47,0 A |
| Güç kaybı statik akımı bağımsız | 25,0 W |
| Aygıt başına güç kaybı akıma bağlı | 122,0 W |
| Standartlar | IEC 60947-4-2 UL 60947-4-2 IEC 60664-1 |
| Ürün sertifikaları | CE cULus CCC UKCA RCM EAC DNV ABS BV CCS |
| İşaretleme | CE CCC UKCA EAC RCM CULus |
| kontrol devresi gerilimi | 24 V DC |
| Dijital giriş sayısı | 4 |
| Dijital giriş tipi | (STOP) lojik girişler, 3500 Ohm (RUN) lojik girişler, 3500 Ohm (DI3) programmable as logic input, 3500 Ohm (DI4) programmable as logic input, 3500 Ohm |
| Dijital giriş lojiği | Programmable digital input 0 Durumunda: < 5 V |
| röle çıkış sayısı | 3 |
| minimum anahtarlama akımı | 100 mA -de 12 V DC için röle çıkışları |
| maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışları 2 A -de 250 V AC Röle çıkışları 2 A -de 30 V DC |
| Dijital çıkış sayısı | 2 |
| Dijital çıkış tipi | (DQ1) programmable digital output <= 30 V (DQ2) programmable digital output <= 30 V |
| Çıkış konnektörü türü | Open collector seviye 1 PLC 'e uygunIEC 65A-68 |
| analog giriş sayısı | 1 |
| analog çıkış sayısı | 1 |
| analog çıkış tipi | Akım çıkışı AQ1: 0...20 mA or 0...10 V, empedans <500 Ohm |
| haberleşme port protokolü | Modbus seri |
| konnektör tipi | 1 RJ45 |
| haberleşme veri bağlantısı | Seri |
| fiziksel arayüz | 2 telli RS 485 |
| iletim hızı | 1200...256000 bit/sn |
| iletim çerçevesi | RTU |
| veri biçimi | 8 bit, yapılandırılabilir tek, çift veya paritesiz |
| polarizasyon tipi | Empedans yok için Modbus seri |
| adreslerin sayısı | 0…227 için Modbus seri |
| erişim yöntemi | Slave Modbus seri |
| Görüntü ekranı kullanılabilir | Doğru |
| Çalışma konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Yükseklik | 275,0 mm |
| Genişlik | 160,0 mm |
| Derinlik | 203,0 mm |
| Ürün ağırlığı | 4,9 kg |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| kirletme derecesi | Seviye 3 | |||||||
| Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up) | 6 kV | |||||||
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V | |||||||
| bağıl nem | 0…95 % yoğuşma veya damlayan su olmadan 'e uygunIEC 60068-2-3 | |||||||
| Depolama ortam koşulları | -25…70 °C | |||||||
| çalışma yüksekliği | <= 1000 m olmadan > 1000...4000 m 100 m başına % 1 akım düşüşüyle | |||||||
| Titreşimli yük altında maksimum sapma (çalışma sırasında) | 2...13 Hz'de 1,5 mm | |||||||
| Titreşimli yük altında maksimum sapma (depolama sırasında) | 2...9 Hz'de 1,75 mm | |||||||