Schneider Electric A9R75440, 40 Amper, 300mA, Trifaze, Kaçak Akım Koruma Rölesi, 4 Kutuplu (3 Faz+Nötr) - 1
Schneider
Schneider Electric A9R75440, 40 Amper, 300mA, Trifaze, Kaçak Akım Koruma Rölesi, 4 Kutuplu (3 Faz+Nötr)
Ürün Kodu: A9R50240
Ana
seriActi 9
ürün adıActi9 iID K
Ürün ya da bileşen tipiResidual current circuit breaker (RCCB)
Ürün grubuİID K
Kutup tanımı2P
nötr konumSol
[In] nominal akım40 A
Şebeke tipiAC
toprak kaçağı hassasiyeti30 mA
toprak kaçağı koruması zaman gecikmesiAnlık
toprak kaçağı koruma sınıfıType AC
kalite etiketleriVDE
Tamamlayıcı
sistemde cihazın yeriÇıkış
Şebeke frekansı50/60 Hz
[Ue] nominal çalışma voltajı220...240 V AC 50/60 Hz
rezidüel akım açma teknolojisiGerilim bağımsız
hominal kesme ve kapama kapasitesiIdm 500 A
Im 500 A
nominal koşullu kısa devre akımıGL63: Inc 4,5 kA
K60: Inc 6 kA
C60: Inc 6 kA
[Ui] nominal yalıtım voltajı440 V AC 50/60 Hz
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı4 kV
kesinti akımı250 A
kontak konum göstergesiYok
Kontrol tipiGeçiş
Montaj TipiTakılabilir
montaj desteğiDIN rayı
9 mm vida adımı4
Yükseklik85 mm
Genişlik36 mm
Derinlik69 mm
Ürün ağırlığı0,21 kg
renkBeyaz
Mekanik dayanıklılık5000 cycles
elektrik dayanıklılığıAC-1: 2000 cycles
Kilitleme seçenekleri tanımıKilitleme cihazı
bağlantılar - terminallerTünel tipi terminaller üst veya alt1…35 mm² sert
Tünel tipi terminaller üst veya alt1…25 mm² esnek
Tünel tipi terminaller üst veya alt1…25 mm² halkalı ve esnek
tel sıyırma uzunluğu16 mm için üst veya alt baglanti
sıkma torku3,5 N.m üst veya alt
Ortam
StandartlarEN/IEC 61008-1
IP koruma derecesiIP20 'e uygunIEC 60529
IP40 (modüler muhafaza) 'e uygunIEC 60529
kirletme derecesi2
elektromanyetik uyumluluk8/20 µs darbe dayanımı, 200 A 'e uygunEN/IEC 61008-1
çalışma için ortam hava sıcaklığı-5…60 °C
Depolama ortam koşulları-40…85 °C
Paketleme üniteleri
Birim paket türü 1PCE
Paketteki birim sayısı1
Paket ağırlığı (Lbs)202,0 g
Paket 1 Yükseklik4,0 cm
Paket 1 genişliği8,5 cm
Paket 1 Uzunluk10,0 cm
Birim paket türü 2P06
Paketteki birim sayısı 2432
Paket 2 Ağırlığı106,864 kg
Paket 2 Yükseklik45,0 cm
Paket 2 genişliği80,0 cm
Paket 2 Uzunluk60,0 cm
Birim paket türü 3S03
Paketteki birim sayısı 354
Paket 3 Ağırlığı12,358 kg