Schneider Electirc MGU3.201.25N, Unica - külbütör anahtarı - 1 yollu - 10 A_ 250 VAC - 2 m - fildişi - 1
Schneider
Schneider Electirc MGU3.201.25N, Unica - külbütör anahtarı - 1 yollu - 10 A_ 250 VAC - 2 m - fildişi
Ürün Kodu: MGU3.201.25N
653,50 TL
77,09 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Range of productUnica
estetik adUnica (standart aesthetic)
Ürün Ya da Bileşen TipiAyırma
cihaz sunumuMekanizma
Teknoloji TipiElektromekanik
anahtar fonksiyonuAnahtar
anahtar sayısı1
Cihaz UygulamasıIşık kontrolü
Tedarik Edilen EkipmanDahili güç bağlantısı
renk tonuFildişi
Tamamlayıcı
nominal akım10 AX
Nominal işletme gerilimi (Ue)250 V
Şebeke TipiAC
Şebeke Frekansı50/60 Hz
elektrik dayanıklılığı10000 cycles
yalıtım direnci> 5 MOhm -de 500 V
dielektrik direnci2000 V
minimum yük kesme kapasitesi200 çalışma 1,25 In ve 1,1 Un, cos phi = 0,3
açma mesafesi> 3 mm
aktüatörKülbütör
modüllerin sayısı2 modül
pilot ışığıLED, renk: mavi, akim tüketimi: 0,15 mA, sicaklik artisi: 15 °C
bağlantılar - terminallerVidasız terminaller
kablo kesiti0…2,5 mm² sert kablo
0…2,5 mm² esnek kablo
malzemeASA + PC: mekanizma kapağı
Sabitleme ModuIçe takılabilir
Genişlik45 mm
Yükseklik45 mm
Derinlik34 mm
gömme derinliği22 mm
ürün ağırlığı0,0227 kg
çalışma için ortam hava sıcaklığı25…35 °C
Depolama Ortam Koşulları0…50 °C