Weidmüller CH-WS-A11-PE, Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 11 kW şarj gücü, maksimum 16 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama - 1Weidmüller CH-WS-A11-PE, Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 11 kW şarj gücü, maksimum 16 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama - 2Weidmüller CH-WS-A11-PE, Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 11 kW şarj gücü, maksimum 16 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama - 3
Weidmüller
Weidmüller CH-WS-A11-PE, Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 11 kW şarj gücü, maksimum 16 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama
Ürün Kodu: W2863090000
31.240,25 TL
17.500,00 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜRÜN DETAYLARI
CH-WS-A11-PE
Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 11 kW şarj gücü, maksimum 16 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama
derinliK
150mm
Derinlik (inç)
5,905 inç
Yükseklik
433 mm
Yükseklik (inç)
17.047 inç
Genişlik
268 mm
Genişlik (inç)
10.551 inç