Weidmüller CH-W-S-A22-P-E ,Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 22 kW şarj gücü, maksimum 32 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama - 1Weidmüller CH-W-S-A22-P-E ,Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 22 kW şarj gücü, maksimum 32 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama - 2Weidmüller CH-W-S-A22-P-E ,Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 22 kW şarj gücü, maksimum 32 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama - 3
Weidmüller
Weidmüller CH-W-S-A22-P-E ,Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 22 kW şarj gücü, maksimum 32 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama
Ürün Kodu: W2863100000
35.100,00 TL
26.000,00 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜRÜN DETAYLARI
CH-WS-A22-PE
Wallbox, 3 fazlı (400 V) şebeke bağlantısıyla maksimum 22 kW şarj gücü,
maksimum 32 A akım, tip 2 fişli kalıcı olarak takılı 5 m kablo, mobil uygulama
derinlik
150mm
Derinlik (inç)
5,905 inç
Yükseklik
433 mm
Yükseklik (inç)
17.047 inç
Genişlik
268 mm
Genişlik (inç)
10.551 inç