x
Tunçmatik

Tunçmatik Üçlü Akım Korumalı Priz Anahtarlı Siyah TSK5082

Ürün Kodu : TSK5082
Barkod : 8697842805324
300,00 TL
detay-teklif.svg (4 KB)
Bilgi/Teklif İste
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Ürün Detayları

  Tunçmatik Powersurge TSK5082 525J 3'lü Akım Korumalı Priz Siyah

   


  Güvenilir Deneyim

  Akın korumalı piriz sayesinde sizde güvenilir bir deneyime sahip olabilir ve dilediğiniz her türlü elektronik cihazı son derece konforlu bir biçimde şarj edebilirsiniz.


  Ayrıcalık Sunar

  Sıradışı kullanım şekli sayesinde size emniyet kazandıran akım korumalı piriz dilediğiniz her türlü elektronik cihazda en hassas ve en verimli işler sunmak adına geliştirilmiştir ayrıcalıklı yapısı sayesinde sizde üçlü kullanım şeklini son derece kolay bir biçimde benimseyebilirsiniz.


  Kusursuz Kullanım

  Üst yüzey kalitesi sayesinde dış yüzeyi son derece uzun ömürlü bir performans yaratarak çevresel koşullara karşı üstün bir performans oluşturur. Kullanım sırasında oldukça özgür bir deneyimin sahibi olmak fark yaratan bir güç kazandıracaktır.


   


  Profesyonel Hizmet

  En yenilikçi hizmeti sunan son teknolojisi sayesinde sizde güvenilir akım korumalı prizin üçlü kullanım şekli ile dilediğiniz her türlü cihazı aynı anda şarj edebilir ve kaliteden taviz vermezsiniz.


  Uzun Kablo Boyutu

  Çok geniş alanlarını kusursuz bir biçimde ulaşabilen uzun kablo boyutları sayesinde sizde son derece ergonomik bir deneyime sahip olabilir ve yarı yolda kalmadan tüm cihazlarınızı anında şarj edebilirsiniz.


  Beklentilerinizi Karşılar

  En yenilikçi kullanım şekline kazandıran üçlü kullanım şekli sayesinde sizde akım korumalı pirizinin yarattığı kusursuz teknolojiden yararlanabilir elektrik kesintisi yaşasanız bile cihazlarınızı konforlu bir biçimde koruyabilirsiniz.

   
  Teknik Özellikler
  Koruma Kapasitesi 525 Joules
  Maksimum Akım 3000 Amper
  Maksimum Pik Gerilimi 6 kV
  Nominal Akım 10 Amper
  Güvenlik 3 Adet Çocuk Emniyetli Priz
  Açma/Kapama Anahtarı Var
  Sigorta 10 Amper Otomatik Sigorta
  Materyal Yangına Dayanıklı Plastik Gövde
  Renk Siyah & Beyaz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.