Telemecanique Sensor XT218A1PCM12, PNP+NA+NK 12-24DC 8MM KONN. ÇIK. SENSÖR - 1
Telemecanique Sensors
Telemecanique Sensor XT218A1PCM12, PNP+NA+NK 12-24DC 8MM KONN. ÇIK. SENSÖR
Ürün Kodu: XT218A1PCM12
4.275,62 TL
2.105,90 TL
Daha Fazla Sensör
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiTelemecanique Capacitive proximity sensors XT
sensör tipiKapasitif yakınlık sensörü
ürüne özel uygulamaYalıtımlı ve iletken malzemelerin algılanması
sensör adıXT2
sensör tasarımıSilindir M18
boyut78 mm
gövde tipiSabit
dedektör gömme montaj kabulüSıva altı monte edilemez
malzemePlastik
muhafaza malzemesiPlastik
çıkış sinyalinin tipiGizli
kablolama tekniği4 telli
[Sn] nominal algılama mesafesi8 mm
Dijital çıkış fonksiyonu1 NK + 1 NA
çıkış devre tipiDC
Dijital çıkış tipiPNP
elektrikli bağlantıErkek konnektör M12, 4 pim
[Us] nominal besleme gerilimi12...24 V DCile ters polarite koruması
maximum delay response15 ms
IP koruma derecesiIP67 çift yalıtım 'e uygunIEC 60529
Tamamlayıcı
ISO dişiM18 x 1
algılama yüzeyiÖn
[Sa] güvenli çalışma mesafesi0…5,8 mm
ayar bölgesi0…12 mm
diferansiyel hareket< 1...20 % Sr
tekrarlama doğruluğu< % 5 Sr
durum LED'iÇıkış durumu göstergesi: 1 LED (sarı)
besleme gerilimi limitleri10…30 V DC
maximum residual current0,1 mA açık durum
Koruma türüKısa devre koruması
anahtarlama frekansı<= 200 Hz
maximum voltage drop<2,5 V (kapalı)
akım tüketimi< 25 mA
maximum delay first up100 ms
maximum delay recovery15 ms
maksimum anahtarlama akımı400 mA
İşaretlemeCE
ayarlamaPotansiyometre ile hassasiyet
dişli uzunluğu47 mm
uzunluk78 mm
Ürün ağırlığı0,075 kg
Ortam
StandartlarEN/IEC 60947-5-2
Ürün sertifikalarıCULus
çalışma için ortam hava sıcaklığı-10…60 °C
titreşim direnci10 gn genlik = 1 mm[Alan](f =[Alan]10…55 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
darbe dayanımı30 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27
elektrostatik deşarja direnç4 kV kontak 'e uygunIEC 61000-4-2
8 kV hava 'e uygunIEC 61000-4-2
elektromanyetik alanlara direnç3 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3
hızlı geçici akımlara direnç2 kV 'e uygunIEC 61000-4-4
Paketleme üniteleri
Birim paket türü 1PCE
Paketteki birim sayısı1
Paket ağırlığı (Lbs)40,0 g
Paket 1 Yükseklik3,0 cm
Paket 1 genişliği5,0 cm
Paket 1 Uzunluk10,0 cm
Birim paket türü 2S02
Paketteki birim sayısı 2120
Paket 2 Ağırlığı5,3 kg