Telemecanique Sensors XS9C11RPBL01M12, Hız Bekçisi Sensörü, 12-24VDC, M12 Konnektörlü, C Format, 6000 devir/dk, Algılama Mesafesi 15mm - 1
Telemecanique Sensors
Telemecanique Sensors XS9C11RPBL01M12, Hız Bekçisi Sensörü, 12-24VDC, M12 Konnektörlü, C Format, 6000 devir/dk, Algılama Mesafesi 15mm
Ürün Kodu: XS9C11RPBL01M12
9.711,60 TL
4.894,65 TL
Daha Fazla Sensör
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ürün serisiTelemecanique Inductive proximity sensors XS
seri adıUygulama
Ürün ya da bileşen tipiSensör
sensör tipiEndüktif yakınlık sensörü
cihaz uygulamasıDönüş izleme
sensör adıXS9
sensör tasarımıDüz biçimli 40 x 40 x 15
boyut15 mm
gövde tipiSabit
dedektör gömme montaj kabulüSıva altı monte edilebilir
malzemePlastik
muhafaza malzemesiPBT
çıkış sinyalinin tipiGizli
kablolama tekniği3 telli
[Sn] nominal algılama mesafesi15 mm
Dijital çıkış fonksiyonu1 NK
çıkış devre tipiDC
Dijital çıkış tipiPNP
elektrikli bağlantıUzak erkek konnektör M12, 4 pim
kablo uzunluğu0,15 m
[Us] nominal besleme gerilimi12...24 V DC
mA cinsinden anahtarlama kapasitesi<= 200 mA
IP koruma derecesiIP67 çift yalıtım 'e uygunIEC 60529
Tamamlayıcı
algılama yüzeyiÖn
ön malzemePBT
algılama aralığı> 8...15 mm
ayarlanabilir frekans aralığı6…6000 cyc/mn
çalışma bölgesi0…12 mm
diferansiyel hareketFr'nin %3...15'i
tekrarlama doğruluğuSr'nin %3'ü
tel yalıtım malzemesiPvR
durum LED'iBesleme açık: 1 LED (yeşil)
Çıkış durumu: 1 LED (sarı)
besleme gerilimi limitleri10…36 V DC
maximum residual current100 mA açık durum
anahtarlama frekansı<= 800 Hz
maximum voltage drop<2 V (kapalı)
akım tüketimi0...10 mA yüksüz
baslatmada çalisma gecikmesi9 s standart
İşaretlemeCE
Derinlik15 mm
Yükseklik40 mm
Genişlik40 mm
Ürün ağırlığı0,06 kg
Ortam
Ürün sertifikalarıUL
CSA
çalışma için ortam hava sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…85 °C
titreşim direnci25 gn genlik = +/- 2 mm[Alan](f =[Alan]10…55 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
darbe dayanımı50 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27
Paketleme üniteleri
Birim paket türü 1PCE
Paketteki birim sayısı1
Paket ağırlığı (Lbs)84,0 g
Paket 1 Yükseklik4,2 cm
Paket 1 genişliği6,6 cm
Paket 1 Uzunluk9,6 cm
Birim paket türü 2S01
Paketteki birim sayısı 222
Paket 2 Ağırlığı2,073 kg
Paket 2 Yükseklik15,0 cm
Paket 2 genişliği15,0 cm
Paket 2 Uzunluk40,0 cm
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Barkod:3389110143201
Tedarikçi Ürün Kodu:XS9C11RPBL01M12
Benzer Ürünler
Telemecanique Sensors XT2-30A1PAL2, Kapasitif Sensör %51
(0 Yorum)
1 Adet
Son Bakılan Ürünler
SOLARİS KIP4570M25 MANUEL 2500 WATT KONVEKTÖR ISITICI %35
(0 Yorum)
1 Adet
Weidmüller Çapraz kesme pensesi-9046410000 %59