Schneider XMLR016G1P25, Basınç sensörleri XMLR 16bar - G 1/4 - 24VDC - 4..20 mA - PNP - M12 - 1
Schneider
Schneider XMLR016G1P25, Basınç sensörleri XMLR 16bar - G 1/4 - 24VDC - 4..20 mA - PNP - M12
Ürün Kodu: XMLR016G1P25
21.192,52 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektronik basınç sensörleri
Basınç sensör tipiBasınç iletici
çalışmanın basınç anahtarı tipi1 anahtarlama çıkışlı basınç transmiteri
Ürün grubuXMLR
Pressure rating1599,58 kPa
16 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç6205,28 kPa
62 bar
6,2 MPa
tahrip basıncı6205,28 kPa
62 bar
6,2 MPa
kontrollü sıvıTaze su (0…80 °C)
Hava (-20…80 °C)
Hidrolik yağ (-20…80 °C)
Soğutma sıvısı (-20…80 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4 (dişi) 'e uygunDIN 3852-Y
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC SELV (gerilim limitleri: 17…33 V)
Tamamlayıcı
akım tüketimi<= 50 mA
elektrikli bağlantıErkek konnektör M12, 4 pim
analog çıkış fonksiyonu4...20 mA
çıkış sinyalinin tipiAnalog + gizli
Dijital çıkış tipiSolid state PNP, NA/NK programlanabilir
maksimum anahtarlama akımı250 mA
kontak tipi ve düzenlemeNO/NC programmable
skala tipiSabit diferansiyel
maksimum voltaj düşüşü2 V
basınç yükselmesinde ayarlanabilir anahtarlama aralığı128,24…1599,58 kPa
1,28…16 bar
0,128…1,6 MPa
basınç düşüşünde ayarlanabilir anahtarlama aralığı79,98…1551,32 kPa
0,08…1,55 MPa
0,8…15,5 bar
minimum hareket farkı48 kPa
48,26 kPa
0,48 bar
sıvıyla temas eden malzemelerFluorokarbon FKM (Viton)
Seramik
316L paslanmaz çelik
ön malzemePolyester
muhafaza malzemesi316L paslanmaz çelik
Poliakrilamid
Koruma türüKısa devre koruması
Aşırı yük koruması
Aşırı gerilim koruması
Ters polarite
çıkışta yanıt süresi<= 10 ms için analog çıkış
<= 5 ms için Dijital çıkış
switching output time delay0...50 sn 1 saniyelik adımlar halinde
ekran tipi4 basamak 7 segment
yerel sinyallemeŞalter çalıştırıldığında ışık açık: 1 LED (sarı)
ekran tepki süresi tipiHızlı 50 ms
Normal 200 ms
Yavaş 600 ms
Maximum delay first up300 ms
overall accuracyÖlçüm aralığının <= % 1'i
linearity error on analogue outputÖlçüm aralığının <= % 0,5'i
hysteresis on analogue outputÖlçüm aralığının <= % 0,2'si
measurement accuracy on switching outputÖlçüm aralığının <= % 0,6'sı
tekrarlama doğruluğuÖlçüm aralığının <= % 0,2'si
hassasiyet sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,03'ü/°C
sıfır noktası sapmasıÖlçüm aralığının +/- % 0,1'i/°C
ekran doğruluğuÖlçüm aralığının <= % 1'i
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Derinlik42 mm
Yükseklik93 mm
Genişlik41 mm
Ürün ağırlığı0,19 kg
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı0,5 kV DC
elektromanyetik uyumlulukElektromanyetik alanlara duyarlılık: 10 V/m 80...2000 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-3
Iletimli RF kesintilerine bağışıklık: 10 V 0,15...80 MHz 'e uygunEN/IEC 61000-4-6
Kesinti bağışıklık testi: 1 kV 'e uygunEN/IEC 61000-4-5
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi: 2 kV 'e uygunEN/IEC 61000-4-4
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi: 8 kV hava, 4 kV kontak 'e uygunEN/IEC 61000-4-2
Ortam
İşaretlemeCE
Ürün sertifikalarıEAC
cULus
StandartlarEN/IEC 61326-2-3
UL 61010-1
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-20…80 °C
Depolama ortam koşulları-40…80 °C
IP koruma derecesiIP65 'e uygunEN/IEC 60529
IP67 'e uygunEN/IEC 60529
titreşim direnci20 gn (f= 10…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
darbe dayanımı50 gn 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Package 1 Height6,5 cm
Package 1 Width7,5 cm
Package 1 Length12,7 cm
Package 1 Weight181,0 g
Sözleşme garantisi
Garanti18 ay
Ürün Filtreleri
Ekran:Evet
Basınç Aralığı:0…16 bar