Schneider XMLP400BC71F, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, transmiter, XMLP, 400 bar, G1/4 A erkek, 0...10 V, DIN, 1'li set - 1
Schneider
Schneider XMLP400BC71F, Elektronik basınç sensörleri, Basınç sensörleri XM, transmiter, XMLP, 400 bar, G1/4 A erkek, 0...10 V, DIN, 1'li set
Ürün Kodu: XMLP400BC71F
Basınç sensör tipiBasınç iletici
basınç sensör adıXMLP
elektrikli devre tipiKontrol devresi
Pressure rating400 bar
yerel ekranOlmadan
kontrollü sıvıHava (-30…135 °C)
Taze su (0…135 °C)
Hidrolik yağ (-30…135 °C)
Gaz (-30…135 °C)
Soğutma sıvısı (-30…135 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunDIN 3852-E
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör EN 175301-803-A (DIN43650 hariç) 3 pim
[Us] nominal besleme gerilimi24 V DC SELV (gerilim limitleri: 12…33 V)
akım tüketimi< 7 mA
çıkış sinyalinin tipiAnalog
analog çıkış fonksiyonu0...10 V, 3 telli
Set başına Miktar1'li set
ambalaj tipiBağımsız
Tamamlayıcı
basınç ayar aralığı0…400 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç1200 bar
tahrip basıncı2400 bar
sıvıyla temas eden malzemelerFluorocarbon FPM
Stainless steel AISI 316L
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Koruma türüYük kısa devre
Ters polarite
elektromanyetik uyumlulukElektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 2 kV
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 4 kV kontak
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 1 kV 42 Ohm
Manyetik alanlara bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-8 100 A/m 50 Hz
Elektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...3000 MHz
Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0.01...80 MHz
Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up)0,5 kV
çıkışta yanıt süresi<= 2 ms 10...90 % of full scale
ölçüm doğruluğuÖlçüm aralığının +/- % 0,5'i
Resolution0.1 % of the measuring range
hassasiyet sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
sıfır noktası sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Ürün ağırlığı0,11 kg
çap26 mm
uzunluk60,6 mm
Ortam
StandartlarNSF ANSI 61
EN/IEC 61326-2-3
Ürün sertifikalarıCULus
RCM
EAC
CE
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-30…85 °C
Depolama ortam koşulları-50…100 °C
titreşim direnci20 gn[Alan](f =[Alan]15…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
darbe dayanımı100 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
Number of Units in Package 11
Package 1 Height4,3 cm
Package 1 Width4,7 cm
Package 1 Length8,8 cm
Package 1 Weight117,0 g
Unit Type of Package 2S01
Number of Units in Package 224
Package 2 Height15,0 cm
Package 2 Width15,0 cm
Package 2 Length40,0 cm
Package 2 Weight2,995 kg
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Maximum Basınç:1200 bar
Basınç Aralığı:0…400 bar