Schneider
Ürün Kodu: XMLP250MD21F
6.672,81 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
Basınç sensör tipiBasınç iletici
basınç sensör adıXMLP
elektrikli devre tipiKontrol devresi
Pressure rating250 mbar
yerel ekranOlmadan
kontrollü sıvıTaze su (0…125 °C)
Hava (-15…125 °C)
Gaz (-15…125 °C)
Hidrolik yağ (-15…125 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4A (erkek) 'e uygunDIN 3852-E
elektrikli bağlantı1 erkek konnektör M12 4 pim
[Us] nominal besleme gerilimi12...24 V DC SELV (gerilim limitleri: 7…33 V)
akım tüketimi< 23 mA
çıkış sinyalinin tipiAnalog
analog çıkış fonksiyonu4...20 mA, 2 telli
Set başına Miktar1'li set
ambalaj tipiBağımsız
Tamamlayıcı
basınç ayar aralığı0…0,25 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç3 bar
tahrip basıncı5 bar
sıvıyla temas eden malzemelerFluorocarbon FPM
Stainless steel AISI 316L
Seramik
Çalışma konumuHerhangi bir konum
Koruma türüTers polarite
Yük kısa devre
elektromanyetik uyumlulukElektromanyetik alanlara duyarlılık 'e uygunEN/IEC 61000-4-3 10 V/m 80...1000 MHz
Yayılmalı RF alanları 'e uygunEN/IEC 61000-4-6 10 V 0,15...80 MHz
Elektrostatik deşarj bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-2 8 kV hava, 4 kV kontak
1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-5 1 kV 42 Ohm
Manyetik alanlara bağışıklık 'e uygunEN/IEC 61000-4-8 100 A/m 50 Hz
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunEN/IEC 61000-4-4 4 kV
Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up)0,5 kV
çıkışta yanıt süresi<= 2 ms 92 % of full scale
ölçüm doğruluğu+/- 2 % of the measuring range
hassasiyet sapması+/- 0.02 % of measuring range/°K
sıfır noktası sapması+/- 0.05 % of measuring range/°K
Long term stability+/- 0.2 % of the measuring range
Mekanik dayanıklılık10000000 cycles
Ürün ağırlığı0,075 kg
çap26 mm
uzunluk32,3 mm
Ortam
StandartlarEN/IEC 61326-2-3
NSF ANSI 61
Ürün sertifikalarıCULus
CE
RCM
EAC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-30…85 °C
Depolama ortam koşulları-50…100 °C
titreşim direnci20 gn[Alan](f =[Alan]10…2000 Hz) 'e uygunEN/IEC 60068-2-6
darbe dayanımı100 gn için 11 ms 'e uygunEN/IEC 60068-2-27
IP koruma derecesiIP65 'e uygunEN/IEC 60529
IP67 'e uygunEN/IEC 60529
IP69K 'e uygunDIN 40050
Number of Units in Package 11
Package 1 Height4,200 cm
Package 1 Width4,700 cm
Package 1 Length8,700 cm
Package 1 Weight84,000 g
Unit Type of Package 2S01
Number of Units in Package 224
Package 2 Height15,000 cm
Package 2 Width15,000 cm
Package 2 Length40,000 cm
Package 2 Weight2,199 kg
Ürün Filtreleri
Maximum Basınç:3 bar
Basınç Aralığı: 0…0,25 bar