Schneider XMLA010B2S11, basınç anahtarı XMLA 10 bar - sabit skala 1 eşik - 1 K/A - 1
Schneider
Schneider XMLA010B2S11, basınç anahtarı XMLA 10 bar - sabit skala 1 eşik - 1 K/A
Ürün Kodu: XMLA010B2S11
Ana
Ürün serisiTelemecanique Pressure sensors XM
Ürün ya da bileşen tipiElektromekanik basınç sensörü
Basınç sensör tipiElektromekanik basınç sensörü
Ürün grubuXMLA
Pressure rating10 bar
kontrollü sıvıHava (0…160 °C)
Taze su (0…160 °C)
Hidrolik yağ (0…160 °C)
sıvı bağlantı türüG 1/4 (dişi) 'e uygunISO 228
elektrikli bağlantıVida kelepçeleri terminalleri, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm²
1 konnektör Pg 13
AWG göstergesiAWG 20...AWG 14
kablo girişiKablo rakoru 9…13 mm
kontak tipi ve düzenleme1 K/A
ürüne özel uygulama-
çalışmanın basınç anahtarı tipi1 tek eşiğin algılaması
elektrikli devre tipiKontrol devresi
skala tipiSabit diferansiyel
yerel ekranIle
basınç yükselmesinde ayarlanabilir anahtarlama aralığı0,6…10 bar
basınç düşüşünde ayarlanabilir anahtarlama aralığı0,1…9,5 bar
maksimum izin verilen olağandışı basınç22,5 bar
tahrip basıncı45 bar
basınz aktüatörüDiyafram
sıvıyla temas eden malzemelerFPM, FKM
Pirinç
muhafaza malzemesiÇinko alaşım
[In] nominal akım3 A, B300, AC-15 (Ue = 120 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
1,5 A, B300, AC-15 (Ue = 240 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
0,1 A, R300, DC-13 (Ue = 250 V) 'e uygunEN/IEC 60947-5-1
Tamamlayıcı
düşük ayarda doğal diferansiyel0,5 bar (+/- 0,05 bar)
yüksek ayarda doğal diferansiyel0,5 bar (+/- 0,05 bar)
maksimum izin verilen basınç - döngü başına12,5 bar
terminal bloğu tipi4 terminal
Maximum operating rate120 cyc/mn
tekrarlama doğruluğu2 %
[Ui] nominal yalıtım voltajı300 V 'e uygunUL 508
500 V 'e uygunEN/IEC 60947-1
300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1
yardımcı kontak çalışmaAni hareketli
kontak malzemesiGümüş kontaklar
Maximum resistance across terminals25 mOhm 'e uygunIEC 255-7 kategori 3
25 mOhm 'e uygunNF C 93-050 yöntem A
kisa devre korumasi10 A kartuş sigorta, tip gG (gl)
Mekanik dayanıklılık5000000 cycles
ayarHarici
Yükseklik113 mm
Derinlik75 mm
Genişlik35 mm
Ürün ağırlığı0,685 kg
Ortam
StandartlarCSA C22.2 No 14
EN/IEC 60947-5-1
CE
UL 508
Ürün sertifikalarıCCC
EAC
LROS (Lloyds register of shipping)
UL
CSA
BV
koruyucu bakımTC standart versiyon
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…70 °C
Depolama ortam koşulları-40…70 °C
Çalışma konumuHerhangi bir konum
titreşim direnci4 gn[Alan](f =[Alan]30…500 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6
darbe dayanımı50 gn 'e uygunIEC 60068-2-27
elektrik çarpmasına karşı koruma sınıfıSınıf I 'e uygunIEC 1140
Sınıf I 'e uygunIEC 536
Sınıf I 'e uygunNF C 20-030
IP koruma derecesiIP66 'e uygunEN/IEC 60529
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1PCE
Number of Units in Package 11
Package 1 Height4,2 cm
Package 1 Width8,0 cm
Package 1 Length11,6 cm
Package 1 Weight729,0 g
Unit Type of Package 2S02
Number of Units in Package 213
Package 2 Height15,0 cm
Package 2 Width30,0 cm
Package 2 Length40,0 cm
Package 2 Weight9,788 kg
Sözleşme garantisi
Garanti18 months
Ürün Filtreleri
Ekran:Hayır
Basınç Aralığı:0…10 bar