Schneider Electric PKY16G734, Düz Makina Prizi, 4x16 Amper, Trifaze, 3P+T, IP67, Hızlı bağlantı - 1
Schneider
Schneider Electric PKY16G734, Düz Makina Prizi, 4x16 Amper, Trifaze, 3P+T, IP67, Hızlı bağlantı
Ürün Kodu: PKY16G734
34.835,17 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiSoket
Ürün grubuPratiKa soket
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı3P + E
Şebeke tipiAC
çıkış standardıEndüstriyel
Tamamlayıcı
Montaj TipiPanel montajlı
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiDüz
Nominal akım (Ir)16 A
Nominal işletme gerilimi (Ue)380...415 V
Şebeke frekansı50/60 Hz
toprak pabucu saat yönü konumu6 h
fiş, soket malzemesiMuhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri
kontak malzemesiBilezikler: pirinç
bağlantılar - terminallerHızlı bağlantı
kablo kesiti1…4 mm²
Ürün ağırlığı0,19 kg
taban boyutu65 x 85 mm
Yükseklik85 mm
Genişlik81 mm
Derinlik94 mm
renkGri (RAL 7035)
gerilim rengiKırmızı
Ortam
StandartlarIEC 60309-1
IEC 60309-2
IP koruma derecesiIP67 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK08 'e uygunEN 62262
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )