Schneider Electric METSEDM6000HCL10NC, DM6000H serisi multimetre, LED ekran, haberleşmesiz - 1
Schneider
Schneider Electric METSEDM6000HCL10NC, DM6000H serisi multimetre, LED ekran, haberleşmesiz
Ürün Kodu: METSEDM6000HCL10NC
3.063,72 TL
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
seriEasyLogic
ürün adıEasyLogic DM6X00H NC
Ürün grubuDM6000H
Ürün ya da bileşen tipiVAF PF meter
Tamamlayıcı
cihaz uygulamasıRemote monitoring
ölçümün tipiAkım
Gerilim
Frekans
RPM
ölçüm tipiUnbalance current
Calculated neutral current
Unbalance voltage
Rotation speed
Faz akımları
Gerilim U21, U32, U13, V1, V2, V3
Frekans
Average voltage Vavg
Ortalama akım Iavg
sayaç fonksiyonlarıPower interruption
ON hour counting
[Us] nominal besleme gerilimi48...277 V AC 45...65 Hz
48...277 V DC
Şebeke frekansı50 Hz
60 Hz
Nominal akım (Ir)1 A
5 A
type of network2P + N
2P
3P + N
3P
1P + N
VA cinsinden güç tüketimi4 VA -de 240 V faz ve nötr arasında
W cinsinden güç tüketimi2 W -de 240 V
ekran tipi8 segments LED
ekran rengiKırmızı
mesaj ekranı kapasitesi3 fields of 4 characters
ekran basamakları12 basamak(lar) - 14,2 mm
veri iletişimiÖlçüm değerlerinin okunması
Anlık ve ortalama değerler
Revolution speed
All counters
ayarların kurcalamaya dayanıklılığıErişim kodu ile korunur
örnekleme hızı32 örnek/döngü
ölçüm akımı5…6000 mA
Signal6 akım 0,005...10 A (empedans 0.3 MOhm)
ölçüm gerilimi35…480 V AC 50...60 Hz fazlar arasında
46…277 V AC 50...60 Hz faz ve nötr arasında
277…999000 V AC 50...60 Hz harici VT ile
frekans ölçüm aralığı45…65 Hz
ölçüm doğruluğuFrekans +/- %0,05
Güç faktörü +/- 0.01
Akım +/- 1 %
Gerilim +/- 1 %
doğruluk sınıfıSınıf 1
Demand intervals1 s
yerel sinyallemeYeşil LED: etkinlik
Kırmızı LED: çıkış sinyali 1...9999000 pulse/ k_h (kWh, kVAh, kVARh)
haberleşme port protokolü-
malzemePolikarbonat
alev geciktiriciV-0 'e uygunUL 94
Montaj TipiSıva altı monte
montaj desteğiGövde
kurulum kategorisiIII
kurulumun tipiIç mekan kurulumu
ölçüm kategorisiKategori III 480 V
elektrik yalıtım sınıfıSınıf II
bağlantılar - terminallerAkım devresi: vida kelepçesi terminalleri (alt) 2,08…3,31 mm² kablo(lar)
Gerilim devresi: vida kelepçesi terminalleri (üst) 0,82…3,31 mm² kablo(lar)
Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri (üst) 0,82…3,31 mm² kablo(lar)
sıkma torkuAkım devresi: 0,9…1 N.m Philips No 2 tornavida
Gerilim devresi: 0,9…1 N.m Philips No 2 tornavida
Kontrol devresi: 0,9…1 N.m Philips No 2 tornavida
tel sıyırma uzunluğuAkım devresi: 3,68 mm
Gerilim devresi: 7 mm
Kontrol devresi: 7 mm
StandartlarIEC 61010-1:ed. 3
UL 61010-1:ed. 3
ürün sertifikalarıCE 'e uygunIEC 61010-1
CULus 'e uygunUL 61010-1
CULus 'e uygunCSA C22.2 No 61010-1
C-Tick
Genişlik96 mm
derinlikDış: 13 mm
Panel: 49 mm
Yükseklik96 mm
Ürün ağırlığı300 g
Ortam
elektromanyetik uyumlulukElektrostatik deşarj 'e uygunIEC 61000-4-2
Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi 'e uygunIEC 61000-4-3
Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi 'e uygunIEC 61000-4-4
Kesinti bağışıklık testi 'e uygunIEC 61000-4-5
Iletimli RF kesintileri 'e uygunIEC 61000-4-6
Güç frekansındaki manyetik alan 'e uygunIEC 61000-4-8
Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi 'e uygunIEC 61000-4-11
Emisyon testleri 'e uygunFCC Kısım 15 Sınıf A
Emisyon testleri 'e uygunFCC part 15 Subpart C
Emisyon testleri 'e uygunFCC part 15 Subpart E
aşırı gerilim kategorisiIII
IP koruma derecesiÖn: IP51 'e uygunIEC 60529
Gövde: IP30 'e uygunIEC 60529
bağıl nem5…95 % -de 50 °C
kirletme derecesi2
çalışma için ortam hava sıcaklığı-10…60 °C
Depolama ortam koşulları-20…70 °C