Schneider Electric K50F003UP, 3 Kutuplu 60 Derece 50A Enversör Pako Şalter - 1
Schneider
Schneider Electric K50F003UP, 3 Kutuplu 60 Derece 50A Enversör Pako Şalter
Ürün Kodu: K50F003UP
19.093,53 TL
10.501,87 TL
Daha Fazla Şalter
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Ana
Ürün serisiHarmony K
Ürün ya da bileşen tipiEksiksiz kam anahtarı
bileşen adıK50
[Ith] klasik açık hava termik akımı50 A
montaj konumuÖn
Sabitleme Modu4 delik
kam anahtarı başlık tipiÖn plakalı 64 x 64 mm
operatörün tipiSiyah kol
döner kol kilitlemeOlmadan
açıklama sunumuIle metalik yazi, 1 - 0 - 2 siyah isaret
kam anahtarı fonksiyonuEnversör anahtarı
geri dönüşOlmadan
kapalı konumKapalı konumu ile
Kutup tanımı3P
anahtarlama konumlarıSağ: 0° - 60°
Sol: 0° - 300°
IP koruma derecesiIP40 'e uygunIEC 529
IP40 'e uygunNF C 20-010
Tamamlayıcı
anahtarlama açısı60 °
[Ui] nominal yalıtım voltajı690 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunEN 60947-1
690 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1
Nominal kısa devre kesme akımı (Isc)5000 A
kisa devre korumasi63 A kartuş sigorta, tip gG
[Uimp] nominal darbe dayanım voltajı6 kV 'e uygunEN 947-1
6 kV 'e uygunIEC 947-1
kontak işlemiYavaş kesen
pozitif açıklıkIle
elektrikli bağlantıTutucu vida kelepçesi terminalleri esnek, kelepçeleme kapasitesi: 2 x 6 mm²
Tutucu vida kelepçesi terminalleri katı, kelepçeleme kapasitesi: 2 x 10 mm²
sıkma torku2 N.m
mA cinsinden anahtarlama kapasitesi15000 mA DC -de 120 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
15000 mA DC -de 180 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
15000 mA DC -de 60 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
20000 mA DC -de 140 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
20000 mA DC -de 48 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
20000 mA DC -de 95 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
30000 mA DC -de 30 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
30000 mA DC -de 60 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
30000 mA DC -de 90 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
3500 mA DC -de 110 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
3500 mA DC -de 220 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
3500 mA DC -de 330 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
37000 mA DC -de 120 V 2 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
37000 mA DC -de 180 V 3 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
37000 mA DC -de 60 V 1 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
40000 mA DC -de 140 V 3 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
40000 mA DC -de 24 V 1 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
40000 mA DC -de 48 V 1 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
40000 mA DC -de 48 V 2 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
40000 mA DC -de 70 V 3 kontaklar için endüktif yük (T = 50 ms)
40000 mA DC -de 95 V 2 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
50000 mA DC -de 24 V 1 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
50000 mA DC -de 48 V 2 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
50000 mA DC -de 70 V 3 kontaklar için dirençli yük (T = 1 ms)
Mekanik dayanıklılık300000 cycles
CAD genel genişliği64 mm
CAD genel yüksekliği64 mm
CAD genel derinliği120 mm
Ürün ağırlığı0,53 kg
Ortam
standartlarEN/IEC 60947-3
ürün sertifikalarıCULus 120 V 3 hp 1 faz
CULus 480 V 25 hp 3 faz
CULus 240 V 7,5 hp 1 faz
CULus 240 V 7,5 hp 3 faz
koruyucu bakımTC
Nominal çalışma ortam sıcaklığı-25…55 °C
Depolama ortam koşulları-40…70 °C