Telemecanique Sensors XS618B4PAM12, endüktif sensör XS6 M18 - U71,5mm - pirinç - Sn12mm - 12..48VDC - M12
Ürün Kodu: XS618B4PAM12
4.722,33 TL
2.401,05 TL
%49
Daha Fazla Sensör
KoleksiyonFiyat Alarmı
| Ürün serisi | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| seri adı | Genel amaç |
| sensör tipi | Endüktif yakınlık sensörü |
| cihaz uygulaması | Araç üstü ekipman |
| sensör adı | XS6 |
| sensör tasarımı | Silindir M18 |
| boyut | 72 mm |
| gövde tipi | Sabit |
| dedektör gömme montaj kabulü | Sıva altı monte edilemez |
| malzeme | Metal |
| çıkış sinyalinin tipi | Gizli |
| kablolama tekniği | 3 telli |
| [Sn] nominal algılama mesafesi | 12 mm |
| Dijital çıkış fonksiyonu | 1 NA |
| çıkış devre tipi | DC |
| Dijital çıkış tipi | PNP |
| elektrikli bağlantı | Erkek konnektör M12, 4 pim |
| [Us] nominal besleme gerilimi | 12...48 V DCile ters polarite koruması |
| mA cinsinden anahtarlama kapasitesi | <= 200 mA DCile aşırı yük ve kısa devre koruması |
| IP koruma derecesi | IP67 'e uygunIEC 60529 IP69K 'e uygunDIN 40050 |
| diş tipi | M18 x 1 |
|---|---|
| algılama yüzeyi | Ön |
| ön malzeme | PPS |
| muhafaza malzemesi | Nikel kaplı pirinç |
| algılama aralığı | > 8...15 mm |
| çalışma bölgesi | 0…9,6 mm |
| diferansiyel hareket | Sr'nin %1...15'i |
| durum LED'i | Çıkış durumu: 1 LED (sarı) |
| besleme gerilimi limitleri | 10…58 V DC |
| anahtarlama frekansı | <= 1000 Hz DC |
| maximum voltage drop | <2 V (kapalı) |
| akım tüketimi | <= 10 mA yüksüz |
| maximum delay first up | 10 ms |
| maximum delay response | 0,3 ms |
| maximum delay recovery | 0,7 ms |
| İşaretleme | CE |
| dişli uzunluğu | 44 mm |
| uzunluk | 72 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,04 kg |
| Ürün sertifikaları | UL E2 CSA |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama ortam koşulları | -40…85 °C |
| titreşim direnci | 25 gn genlik = +/- 2 mm[Alan](f =[Alan]10…55 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| darbe dayanımı | 50 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Birim paket türü 1 | PCE |
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 59,0 g |
| Paket 1 Yükseklik | 4,2 cm |
| Paket 1 genişliği | 6,5 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 9,5 cm |
| Birim paket türü 2 | S01 |
| Paketteki birim sayısı 2 | 22 |
| Paket 2 Ağırlığı | 1,474 kg |