Schneider Electric PKY32M735, Uzatma Prizi, 32 Amper, Trifaze, 3P-N-T, IP67, Hızlı bağlantı - 1
Schneider
Schneider Electric PKY32M735, Uzatma Prizi, 32 Amper, Trifaze, 3P-N-T, IP67, Hızlı bağlantı
Ürün Kodu: PKY32M735
70.615,33 TL
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
Ana
seriPratiKa
Ürün ya da bileşen tipiSerbest soket
Ürün grubuPratiKa hızlı
fiş, soket kategorisiDüşük gerilim
Kutup tanımı3P + N + E
Tamamlayıcı
fiş, soket, kontrol istasyonu biçimiDüz
Nominal akım (Ir)32 A
bağlantılar - terminallerHızlı bağlantı
kablo kesiti2,5…6 mm²
kablo dış çapı11,5…21 mm
kablo girişiKablo rakoru
diş tipiPg 21
Ürün ağırlığı0,361 kg
Yükseklik104 mm
Genişlik104 mm
Derinlik173 mm
Ortam
StandartlarIEC 60309-1
IEC 60309-2
IP koruma derecesiIP67 'e uygunIEC 60529
IK koruma derecesiIK08 'e uygunEN 62262
yangına dayanıklılık850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1
bağıl nem50 % -de 40 °C
70 % -de 30 °C
90 % -de 20 °C
çalışma için ortam hava sıcaklığı35 °C 86400 s )
-25…40 °C