Schneider Electric ABFT20E200, Dijital G/Ç bağlantı kablosu - 2 m - modüler taban kontrolörü için
Ürün Kodu: ABFT20E200
1.721,58 TL
688,64 TL
%60
Daha Fazla Buton ve Aksesuarları
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
ÜYE OL
HAVALE/EFT %2 İNDİRİM
ÜRÜN EKLE
HEMEN TESLİM
| aksesuar / ayrı parça kategorisi | Bağlantı aksesuarları |
|---|---|
| aksesuar / ayrı parça tipi | Bağlantı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça ürün | Dijital G/Ç bağlantı kablosu |
| aksesuar / ayrı parça varış yeri | Modüler taban kontrolörü |
| seri uyumluluğu | Advantys Telefast ABE7 Twido |
| kablo uzunluğu | 2 m |
|---|---|
| kablo kesiti | 0,08 mm² |
| AWG göstergesi | AWG 28 |
| Genişlik | 165 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Derinlik | 180 mm |