x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Raks SF 18 Luka Sanayi Tipi Vantilatör 90W

Ürün Kodu : RAKS SF18 LUKA
Barkod : 8965458521410
(0)
Yorum Yap
2.800,00 TL
1.735,00 TL
%38 İndirim

Tükendi / Dilerseniz bu ürünü sizin için getirebiliriz!

Gelince Sizi Arayalım
Daha Fazla Vantilatör

Ürün Detayları

Raks SF 18 Luka 18" Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

Ayak ve başlık bölümleri kolaylıkla ayarlanabilen sanayi tipi ayaklı vantilatör başlığı 45 cm olması ile 150 cm maksimum olmak üzere ayakları yükseltilebilir ayardadır.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER


  • 90 watt enerji gücüne sahip olması vantilatörün ortalama enerji ile çalışabilmesini sağlayabilir.
  • 3 tane kanada sahip alüminyum pervaneleri etkili hava yayımı sağlayabilir.
  • Dört yönlü salınım mekanizması ile bu olanağı sunabilen vantilatör, 3 hız kademeye sahiptir ve hıza bağlı etkili çalışma olanağı sunabilir.


Güvenli Kullanım

Aşırı ısınmaya karşı kendisini korumaya alabilen motoru sayesinde gereksiz enerji kullanımını azaltabilir. Motordan kontrol edilebilme özelliği sayesinde de enerji tüketimini uygun seviyeye getirebilir. Güvenilir kilitli kafes sistemi ise sanayi tipi vantilatörün korunaklı yapısını ortaya çıkarabilir. Enerji tasarrufu yapabilme olanağı ile beraber ayaklarının sağlamlığı vantilatörün sabit kalabilmesi olanağını sunabilir.


Kolay Kurulum

Zorluk derecesini azaltan kurulum olanağı sağlayabilir. Ayakları ve başlıkları kolay ayarlanabilir olması kurulum yapabilme olanağını arttırabilir. Pervaneleri zorlanmadan takılabilecek yapıda olmaları başka bir kolay kurulum olanağı sunabilir. Hız kademelerinin kolaylıkla ayarlanabilmesi, kurulum olanağını kolaylaştırabilir.


Uyumlu Tasarım

Her türlü ortama uyum sağlayabilen yapıya sahip olması tasarımının zarifliğinden kaynaklı olabilir. Kullanım kapsamının genişliği ve geniş alanları kolaylıkla serinletebilen yapısı sanayi tipi olmasından kaynaklı olabilir. Pervaneleri çıkarılıp kolay temizlenebilen yapısı kullanım ömrünü uzatabilecek seviyededir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.