x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

LUXELL LXF-260 G KULE TİPİ VANTİLATÖR UZAKTAN KUMANDALI - GRİ

Ürün Kodu : LUXELL LXF-260 G
Barkod : 8694740411947
(0)
Yorum Yap
6.999,00 TL
Daha Fazla Vantilatör

Ürün Detayları

Luxell LXF-260 G Kule Tipi Vantilatör

Soğutucu özelliğe sahip olan vantilatör, dik kullanıma uygun kule tipi tasarıma sahiptir. Bu tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz. Kolay muhafaza edilir. Dikey pozisyonu sayesinde bulunduğu ortamın tamamını eşit miktarda soğutabilir. Uzun süreli kullanıma uygundur. Bunun için dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Geniş kullanım alanına sahiptir. Ev, iş yeri ve yazlık ev gibi kapalı ortamlarda kullanım için uygundur. Her sıcaklıkta kullanılabilecek yüksek dayanıklılığa sahiptir.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER


  • Vantilatörde salınım özelliği bulunur.
  • Zaman ayarı ile vantilatörün çalışma süresi ayarlanabilir.
  • Ayarlamaların yapılabilmesi için kontrol tuşlarının bulunduğu bir bölmeye sahiptir.


Güç Seviyesi

Vantilatör, 45 watt güç kullanarak çalışır. Düşük güç seviyesi ile yüksek serinletme etkisine sahiptir. Vantilatörde günlük kullanıma uygun seviyede güç bulunur. Fazla güç kullanmadığı için diğer vantilatörlere göre daha sessiz çalışır. Kaliteli motoru sayesinde ise bulunduğu ortamın sıcaklığını kısa sürede istenilen sıcaklığa çevirir.


Uzaktan Kumanda

Kule tipi vantilatörün çalışma sürecinde ayarlama yapmak için, üst kısmında bulunan tuşları kullanmak yerine uzaktan kumanda tercih edilebilir. Konfor sağlayan uzaktan kumandasıyla, oturduğunuz yerden kontrol sağlayabilirsiniz.


Hız Kademesi

Vantilatörde kullanıma uygun olan 3 farklı hız kademesi vardır. Kontrol tuşları kullanılarak düşük, orta ve yüksek seviyede çalıştırmak için ayarlamalar yapılabilir. Hız kademesi seçeneği ile birlikte herkese hitap eden soğutucu etki seviyesi kolayca belirlenir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.