x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Luxell LX-2820 1500 W Quartz Isıtıcı

Ürün Kodu : LUXELL LX 2820
Barkod : 8694740528201
(0)
Yorum Yap
545,00 TL
Daha Fazla Quartz Isıtıcı

Ürün Detayları

Luxell LX-2820 1500 W Quartz Isıtıcı

 


İdeal Bir Çözüm

İçinde bulunduğunuz koşullardaki ısıtma olanakları yeterli değilse Luxell ısıtıcı sizlerin yardımına koşabilir. Oldukça güçlü bir güç kaynağına sahip olduğu için hemen her mekanda kullanılabilir. En ideal sonuçları elde etmeniz için sizlere yardımcı olur.


Öğrenci Evlerine Uygun

Bütçenin kısıtlı olduğu evlerde ısınma sorununu çözmek için çeşitli takviyelerden faydalanmak mümkündür. Herkesin kendi odasında vakit geçirdiği evlerde muazzam bir seçenek olarak kabul edilebilir. Bu nedenle gayet geniş bir kullanıcı kitlesi bulunur.


Fan Kullanmaya Gerek Yok

Kızılötesi ışınlar kullanarak ortamı ısıtır. Bu nedenle herhangi bir şekilde fana ihtiyaç duymaz. Isıyı gayet adil bir şekilde dağıttığından dolayı ortamların nitelikli bir şekilde ısınmasını sağlar. Evler başta olmak üzere pek çok yerde kendine yer bulabilir.İş Yerlerinde Kullanılabilir

Ortam şartlarının sıkıntılı olduğu yerlerde kullanılabilir. Buna açık alanlar da dahildir. Prize takılı olduğu müddetçe ortamı yaşanılır bir hale getirebilir. Böylece iş yerinde performansı olumlu yönde etkileyebilir.


Az Yer Kaplar

Kompakt bir yapıya sahiptir. İki ayaklıdır ve tüm düz zeminlerde rahatlıkla çalışabilir. Sadece tek tuşla aktif hale getirilebilir. Farklı ısı seviyelerinde çalışabilecek bir durumdadır.


Dilediğiniz Yere Götürün

Üstte bulunan tutma sapı sayesinde her yer götürülebilir. Bu tutma sapı ısı geçirmeyen bir malzemeden imal edilmiştir. Luxell ısıtıcı elinizi yakmadan taşınabilir. Böylece ısı kaynağınız çok daha işlevsel bir şekilde kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.