x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
LG

LG S3-M12JA2FA 12.000 DUAL PLUS WIFI A++ R32 İNVERTER DUVAR TİPİ KLİMA

Ürün Kodu : LG S3-M12JA2FA
Barkod : 8806084400239
(0)
Yorum Yap
25.185,00 TL

Tükendi / Dilerseniz bu ürünü sizin için getirebiliriz!

Gelince Sizi Arayalım
Daha Fazla Klima

Ürün Detayları

LG Dual Plus S3-M12JA2FA A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

 


Özel ve Kullanışlı

Etkili bir ısıtma ve soğutma özellikleri için geliştirilmiş olan ürün özel inverter kompresörü sayesinde benzeri modellere göre çok daha etkili bir performans gösterir. Sessiz çalışma ve düşük enerji tüketimi ile çalışan klima böylece ihtiyaçlarınıza doğru çözümler üretir.


Düşük Ses Seviyesi

Klimanın kullanıldığı odada bebeğinizi uyutmak ya da kendiniz dinlenmek istiyorsanız rahatlıkla bunu yapabilirsiniz çünkü benzersiz yapıda olan eğri fanı sayesinde gürültü oluşumunu engeller ve her zaman düşük ses seviyesinde kullanım sunar. Böylece hiçbir zaman rahatsızlık duymazsınız.


Havayı Eşit Dağıtır

Kullanılan alanda tek bir nokta üzerinde ısı birikmemesi ve daha etkili bir kullanım sağlanması adına havayı eşit şekilde oda içinde dağıtır. Bu durumda hava dengeli bir şekilde oda içerisinde dolaşırken enerji tüketiminden de tasarruf sağlanır.


 


Çevreyi Korur

Çevreye zarar verecek olan zararlı gazlara sahip değildir ve akışkan gaz yapısı ile birlikte ozon tabakasının korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda A++ enerji sınıfı oluşu nedeniyle de tüm fonksiyonlarda en düşük enerji tüketimi gerçekleştirir.


Kolay Kurulum Sade Tasarım

Kolay bir şekilde montaj işlemlerinin yapılması için son derece basit bir montaj sistemine sahiptir. Dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Sade tasarımı ise kullanıldığı ortama şıklık kattığı gibi filtresinin de kolay temizlenmesini mümkün kılar.


Enerjinizi Seçin

Farklı enerji modlarını en iyi şekilde seçebilmeniz için kumanda üzerinden kolay şekilde ayarlama yapabilmenizi mümkün hale getirir. Böylece çok kısa süreler içerisinde istenilen hava değerlerini sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.