x
AYNI GÜN KARGO!MEMNUNİYETİNİZ ÖNCELİĞİMİZ!
Müşteri Destek Hattı : 08503022732
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

FAKİR DYNAMİC 600 W KİŞİSEL BLENDER & BAHARAT ÖĞÜTÜCÜ - ROSİE

Ürün Kodu : FAKİR DYNAMİC R
Barkod : 8690394208063
(0)
Yorum Yap
1.699,00 TL

Tükendi / Dilerseniz bu ürünü sizin için getirebiliriz!

Gelince Sizi Arayalım
Daha Fazla Smoothie Blender

Ürün Detayları

Fakir Dynamic 600 W Kişisel Blender

 


Doğrama Hızının Yüksek Olması

Blenderin sahip olduğu güçlü doğrama hızı ile pek çok şey kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Doğrama gücü 600 W olmakta iken bu güç ile pek çok şeyin dakikalar içinde hazır hale gelmesini ve bunu yaparken de kişileri asla zora sokmayan yapısı en önemli özelliklerinden birisi haline de gelmiştir.


Geniş Kapasitedeki İç Yapısı

Blenderin iç haznesi 180 ml’dir. 180 ml ye sahip olması pek çok yiyeceğin bir anda blendirın içine alınarak daha hızlı bir şekilde doğrama işleminin gerçekleştirilmesini sağlar. Böylelikle kişiler tek seferde pek çok işini hallederek zamandan da tasarruf edebileceklerdir.


Paslanmaz Çelik Yapısı

Blenderin bıçak yapısı paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Bu yapısı ile uzun yıllar paslanma yapmadan bıçağın doğrama işlemini gerçekleştirmesi mümkündür. Kişiler uzun yıllar boyunca bir sıkıntı yaşamadan blenderlerini kullanabilirler.


 


Buz Kırma Özelliği

Blenderin en önemli özelliklerinden birisi de buz gibi sert cisimlerin parçalanmasını sağlamaktır. Bu özellik ile kişiler soğuk içecek yapacakları zaman ya da sert cisimli şeylerin doğramasını gerçekleştirmek isterikleri zaman blenderlerini kolaylıkla kullanabilirler. Sert cisimleri parçalarken yapısı da asla zarar görmez.


Smoothie Hazırlayabilme Özelliği

Blenderin bir diğer güzel özelliği de özellikle yaz aylarında tercih edilen soğuk smoothieleri dakikalar içinde hazırlayabilmesidir. Smoothie için gerekli meyveleri, buzları blenderin içine atarak dakikalar içinde ferahlığı yaşatacak içeceklerin hazırlanması mümkün olabilecektir.


Arttrılabilir Hız Kademe Sayısı

Blenderin hızlı ve yavaş çalışmasını sağlayacak iki tane kademeli güç ayarlama kapasitesi bulunmaktadır. Bu seçenek ile kişiler istedikleri ayarı seçebilecek ona göre doğrama işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.